جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   786  | تاریخ خبر : 1393/10/22  | ساعت : 15:43

نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدردر هلال احمرآذربایجان شرقی


پنجمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای  مبارزه با مواد مخدر بمیزبانی  جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی برگزار گردید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدردر هلال احمرآذربایجان شرقی

پنجمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای  مبارزه با مواد مخدر بمیزبانی  جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی، پنجمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای  مبارزه با مواد مخدراستان آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی  بمیزبانی  جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی برگزار گردید.

براساس تعالیم حیات بخش اسلام و سیره ائمه نبایستی در برابر ناهنجاریهای اجتماعی بی تفاوت باشیم.

بنابراین گزارش در آغاز این نشست حجت الاسلام محمدعلی احمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت : براساس تعالیم حیات بخش اسلام و سیره ائمه نبایستی در برابر ناهنجاریهای اجتماعی بی تفاوت باشیم.

وی ادامه داد:در قضیه  مبارزه با مواد مخدر بایستی تک تک آحاد جامعه و تمامی ادارات احساس مسئولیت کرده و برای ریشه کن کردن این معضل اجتماعی  کمر همت ببندند.

جمعیت هلال احمر آماده همکاری با شورای مبارزه با مواد مخدر می باشد

دکتر عزیز نوری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام یافته در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در جهت مبارزه با مواد مخدر گفت:جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این راستا اقدام به برپایی نمایشگاه و پخش بروشورکرده و مانور سمبلیک با شعار نه به اعتیاد با به پرواز در آوردن "فانوس امید" به اجرا در آورده است.

وی فرهنگ سازی و شناساندن عوارض مواد مخدر را بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد :جمعیت هلال احمر بعلت داشتن کانونها ی جوانان و خانه های داوطلبی می تواندمجری بعنوان بازوی کمکی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی یار و یاور  شورای مبارزه با مواد مخدر باشد.

در امر مبارزه با مواد مخدر نقطه ای که حایز اهمیت است توانمند سازی جامعه است

استوار آذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی در این نشست گفت:در امر مبارزه با مواد مخدر نقطه ای که حایز اهمیت است توانمند سازی جامعه است که لازمه آن  ارائه آموزشهای لازم در راستای آگاهی بخشی به جامعه، پیرامون مضرات مواد مخدر است.

وی یکی از راههای مهم مبارزه با ناهنجاریهای اجتماعی ومواد مخدر را توجه به سبک زندگی اسلامی  دانستند که بارها از طرف مقام معظم رهبری به این مسئله مهم اشاره شده است.

استوار آذر به جمع آوری ایده های برتر در حوزه مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد  و خواستار توجه دستگاههای اجرایی به افزایش نشاط اجتماعی با بهره گیری بهینه از اماکن ورزشی و فرهنگی دستگاههای اجرایی شدند.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است