جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   754  | تاریخ خبر : 1393/10/11  | ساعت : 08:53

مراسم یادبودمرحوم حضرت آیت الله غیوری با حضور گسترده مردم و مسئولان در تبریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، بپاس خدمات ارزشمند مرحوم حضرت آیت الله غیوری نماینده فقیدولی فقیه در جمعیت هلال احمربه انقلاب و اقشار مستضعف جامعه ،مجلس یادبودی از طرف  حضرت آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی وجمعیت هلال احمراستان در مسجد علی بن ابیطالب  تبریز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم ،روحانیت ،مسئولین لشگری و کشوری، امدادگران و داوطلبان هلال احمر برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

مراسم یادبودمرحوم حضرت آیت الله غیوری با حضور گسترده مردم و مسئولان در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، بپاس خدمات ارزشمند مرحوم حضرت آیت الله غیوری نماینده فقیدولی فقیه در جمعیت هلال احمربه انقلاب و  اقشار مستضعف جامعه مجلس یادبودی از طرف  حضرت آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی وجمعیت هلال احمراستان در مسجد علی بن ابیطالب  تبریز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم ،روحانیت ،مسئولین لشگری و کشوری، امدادگران و داوطلبان هلال احمر برگزار شد.

در این مراسم که صبح امروز پنجشنبه 11 دیماه از ساعت 10 تا 12 در مسجد علی بن ابیطالب بیلانکوه تبریز برگزار شد طبقات مختلف مردم ، خانواده های معظم شهدا، نیروهای نظامی ،انتظامی،  مدیران کل ، اعضای هلال احمر استان و شهرستانها و استاندار آذربایجان شرقی و معاونین ایشان حضور داشتند .

پیام تسلیت مقام معظم رهبری، نمایانگر شخصیت والای آیت الله غیوری است

سخنران این مراسم  حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده از اساتید حوزه و دانشگاه و امام جمعه شهرستان اهربودند که  پیرامون شخصیت حضرت آیت الله غیوری  ونقش علما سخنرانی کردند.

حجت الاسلام حاجی زاده با تجلیل از شخصیت خدوم و مبارز و انقلابی حضرت آیت الله غیوری گفت:مرحوم آیت الله سید علی غیوری فردی بسیار متواضع و انقلابی بودندو منشا خدمات و خیرات بسیاری شده اند .

وی با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری افزود: پیام تسلیت حضرت آقا نمایانگر شخصیت والای آیت الله غیوری است ودر این پیام مقام معظم رهبری به خصوصیات بارز این شخصیت انقلابی اشاره کرده اند.

آیت الله غیوری تا پایان عمر در خط امام و رهبری بودند وانقلابی ماندند

امام جمعه اهر ،وفاداری به نظام و انقلاب و امام و رهبری  و  انقلابی ماندن را  از دیگر خصوصیات مرحوم آیت الله غیوری دانستند و خاطر نشان کردند: آیت الله غیوری چه در زمان مبارزه با رژیم ستمشاهی  و چه در زمان دفاع مقدس و مقاطع بعدی عملا وفاداری خودرا به امام و رهبری و نظام نشان دادند ودر این راه فرزند خودرا تقدیم به نظام و انقلاب کردند.

آیت الله غیوری پیشتاز در امر خدمت رسانی به محرومان بودند

حجت الاسلام حاجی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات آیت الله غیوری به فقرا و ضعفا  واقشار محروم جامعه اشاره کردند و گفتند :خدمت به جامعه قابل احترام و افتخار است واین عالم بزرگوار درجمعیت  هلال احمرکه با خدمت به مردم گره خورده است  پیشتاز در امر خدمت رسانی به محرومان بودندو باقیات و صالحات بسیاری از خود به یادگار گذاشتند.

نقش علما در هدایت افکار عمومی

وی  نقش علما را در هدایت افکار عمومی جامعه بسیار موثر دانستند و گفتند :در حال حاضر استکبار جهانی با بهره گیری از امکانات  و تجهیزات رسانه ای خود تبلیغات عظیمی بر علیه دین مردم و فرهنگ اسلامی  وانقلاب راه انداخته اند که بحمدالله با بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری و حضور علمای بصیر و آگاه تمامی این تو طئه ها خنثی شده است و ما می بینیم هر جا علمای انقلابی و با بصیرت هستنذدپویایی و تحرک و نشاط وجود دارد و جمعیت هلال احمر هم به برکت وجود نماینده ولی فقیه و شخصیت بزرگی همچون مرحوم آیت الله غیوری سازمانی متحرک و با نشاط هست.

گفتنی است در این مراسم پاسدار محمدرضا جلالی به قرائت قرآن و مرثیه خوانی پرداختندو حاضران با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره عالم ربانی حضرت آیت الله غیوری را گرامی داشتند.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است