جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   522  | تاریخ خبر : 1393/07/02  | ساعت : 13:10

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی:

زندگانی امدادگران شهید 8سال دفاع مقدس می تواند الگوی مناسبی برای نجاتگران باشد


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بهمراه جمعی از معاونین و مسئولین هلال احمر صبح امروز چهارشنبه 2مهر از نمایشگاه هفته دفاع مقدس و غرفه جمعیت هلال احمر استان بازدید بعمل آوردند.
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی:
زندگانی امدادگران شهید 8سال دفاع مقدس می تواند الگوی مناسبی برای نجاتگران باشد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقیTمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بهمراه جمعی از معاونین و مسئولین هلال احمر صبح امروز چهارشنبه 2مهر از نمایشگاه هفته دفاع مقدس و غرفه جمعیت هلال احمر استان بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی احمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با تجلیل از جانبازیها و جانفشانیهای شهدای اسلام وانقلاب گفت: امروز امنیت و آسایش کشور ما در سایه جانفشانیهای شهدا و ایثارگران 8سال دفاع مقدس بوده واقتدار و عزت کشورما در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیروی از فرامین ولایت فقیه می باشد.
وی همچنین به نقش امدادگران شهید اشاره کرد وگفت:در سالهای جنگ امدادگران هلال احمر دوشادوش رزمندگان در مناطق عملیاتی حضور یافته و به مداوای مجروحین می پرداختند که می تواند زندگانی این امدادگران الگوی مناسبی برای امدادگران فعلی هلال احمر باشد.
گفتنی است : نمایشگاه دفاع مقدس در محل پارک موزه شمیم پایداری دایر بوده و جمعیت هلال احمراستان در دو غرفه مجزا اقدام به ارائه خدمات درمانی رایگان از قبیل تست فشار خون و قند خون و توزیع بروشور آموزشی امدادی و نمایش توانمندیها و تجهیزات امدادی نموده است .
نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است