جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   409  | تاریخ خبر : 1393/04/25  | ساعت : 19:50

در همایش روابط عمومی هاصورت گرفت:

از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بعنوان روابط عمومی برترتجلیل بعمل آمد


 درهمایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های تابعه استان آذربایجان شرقی دکترجبارزاده استاندار آذربایجان شرقی با اهدا لوح تقدیر از علی شهودی مدیر  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اذربایجان شرقی بعنوان روابط عمومی برترتجلیل بعمل آورد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در همایش روابط عمومی هاصورت گرفت:

از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بعنوان روابط عمومی برترتجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، درهمایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های تابعه استان آذربایجان شرقی با اهدا لوح تقدیر از علی شهودی مدیر  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اذربایجان شرقی بعنوان روابط عمومی برترتجلیل بعمل آمد.

بنا براین گزارش در همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های تابعه استان آذربایجان شرقی که با حضور استاندارو معاونین سیاسی امنیتی و عمرانی در سالن استانداری روز سه شنبه برگزار گردید ،دکتر اسماعیل جبارزاده استاندارآذربایجان شرقی گفت:روابط عمومی ها به عنوان مشاوران مدیران شناخته می شوند اما به شرطی که واقعا به مدیران مشاوره دهند و این حکم فقط به حکم کاغذی بسنده نشود.وی همچنین گفت: در این حوزه می توان کارهای بسیاری انجام داد به شرطی که جلسات فقط به امروز خلاصه نشود و ادامه داشته باشد.استاندار آذربایجان شرقی در این جلسه قول مساعد داد تا پیگیر اصلاح چارت سازمانی روابط عمومی ها باشد و شرایط مناسب تری را برای فعالان این عرصه فراهم کند.وی یاد آور شد: هدف دولت تدبیر و امید خدمت به مردم است و این شرایط محقق نمی شود مگر اینکه ما نیازهای مردم را بشناسیم،من از همه فعالان روابط عمومی به عنوان حلقه های اتصالی دولت و جامعه می خواهم تا نیاز های مردم را بشناسند و به ما نتقال دهند تا بتوانیم به آن ها پاسخ دهیم.وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از فعالان روابط عمومی خواستار شد تا ارتباط تنگاتنگی با رسانه ها داشته باشند و اخبار سازمان را به درستی در اختیار مردم قرار دهند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از روابط عمومی های برتر دستگاههای اجرایی استان از جمله جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آوردند.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (1)

این موفقیت را که حاصل تلاش همه جانبه در هلال احمر مخصوصا تلاشهای هنرمندانه مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آقای شهودی که با بهره گیری از هنر و... --ادامه نظر--
18:39:00 1393/04/26
مرادی
  
صفحه 1 از 1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است