جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3737  | تاریخ خبر : 1399/04/02  | ساعت : 11:45

در دیدار قائم مقام صداوسیما و فرمانده سپاه امامت مطرح شد :

درخشش خیرین در بحران کرونا /آمادگی صداوسیما و بسیج برای افزایش همکاری با هلال احمر و تاکید بر راه اندازی خانه های هلال


قائم مقام صداوسیمای استان و فرمانده سپاه امامت تبریز وخیر عضو  هلال احمر با حضور در جمعیت با مدیر عامل هلال احمر استان دیدار و پیرامون افزایش همکاری ها به گفتگو پرداختند .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این دیدار  با تقدیر از صداوسیما و اصحاب رسانه  گفت :  صداوسیمای استان در بازتاب گزارش ها و اخبار امدادی در راستای ارتقای سطح اطلاعات همگانی از حوادث و بحرانها  نقش بسیار مهمی دارد .
وی ادامه داد : در اکثر ماموریت های جمعیت هلال احمر مخصوصا در بحرانها و حوادث بزرگ ،همواره   بسیجیان عزیز دوشادوش امدادگران هلال احمر به امدادرسانی به مصدومان پرداخته و خدمات ارزشمندی ارائه داده اند .
مدیر عامل استان با تمجید از نقش خیرین در برنامه های حمایتی هلال احمر افزود :پیاده نمودن   اهداف و برنامه ها  و طرح های حمایتی هلال احمر بدون حضور خیرین و نیکوکاران  امکان پذیر نبوده وما ازاین بابت مدیون حمایتهای خیرین هستیم .
دکتر حسین پور با اشاره  به توسعه و گسترش خانه های هلال گفت : برای بهره مندی از خدمات داوطلبان و خیرین و نیکوکاران و پیاده نمودن اهداف مختلف هلال احمر درسطح جامعه ، پیگیر راه اندازی خانه های هلال در سطح روستاها و شهرها هستیم .

آمادگی صداوسیما برای همکاری با هلال احمر 
سید محمد حسین آل هاشم قائم مقام صداوسیمای استان آذربایجان شرقی هم در این دیدار با تجلیل از اقدامات خداپسندانه خیرین در مقاطع مختلف به ویژه در جریان بحران کرونا گفت : خیرین و نیکوکاران ، در راستای تحقق  فرامین مقام معظم رهبری  مبنی بر کمکهای مومنانه به خانواده های متاثر از بحران کرونا،   اهتمام ویژه ای نمودند و درسطح استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز جلوه های بی بدیلی  به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد : جمعیت  هلال احمر استان هم در حوادث و سوانح و بحرانها خدمات ارزنده ای به آسیب دیدگان از حوادث ارائه می دهد 
قائم مقام صداوسیمای استان خاطر نشان کرد : اقدامات و آموزش های جمعیت هلال احمر با عموم مردم در ارتباط بوده و صداوسیما در این راستا آماده همکاری با جمعیت هلال احمر می باشد .

اعلام آمادگی سپاه امامت برای توسعه ی خانه های هلال 
سرهنگ حسن صفدری فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز نیز در این دیداربا اشاره به اصول هفتگانه و اهداف مقدس هلال احمر  گفت : لباس بسیج و سپاه  لباس خدمت بوده و در کارهای خداپسندانه و عام المنفعه و کمک به آسیب دیدگان از حوادث و بحرانها همواره در کنار هلال احمر بوده و در هر جا که مردم عزیز نیاز به خدمت رسانی داشته باشد ، بسیج و سپاه دوشادوش نیروهای امدادرسان به ویژه امدادگران هلال احمر حضور پیدا کرده است .  .
وی با تجلیل از نقش نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه تبریز و سردار خرم فرماندهی سپاه عاشورا درهدایت و مدیریت کمکهای مردمی افزود : در بحران کرونا با راهنمایی ها و هدایت های مدبرانه حضرت حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه تبریز و همچنین  حمایت های سردار خرم فرمانده محترم سپاه عاشورا شاهد اجرای رزمایش مومنانه در سطح بسیار خوبی در استان بودیم .
فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز برای توسعه خانه های هلال  در کنار پایگاههای بسیج اعلام آمادگی کرد  .
در این دیدار که حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان وجمعی از معاونین و مسئولان حضور داشتند ، حاج حسین افتخاری از خیرین خوشنام تبریزی و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از تشکیل مجمع خیرین استقبال و بر لزوم حمایت از طرح های عام المنفعه  هلال احمر  برای کمک به اقشار کم برخوردار و حادثه دیدگان تاکید کرد .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين