جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3733  | تاریخ خبر : 1399/03/29  | ساعت : 08:26

در دیدار اعضای اتاق اصناف تبریز عنوان شد :

تقویت همکاری های اتاق اصناف و هلال احمر آذربایجان شرقی / راه اندازی خانه هلال در اتاق اصناف


مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی از تقویت و افزایش همکاری های فی مابین هلال احمر و اتاق اصناف خبر داد 
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، اعضای اتاق اصناف تبریز با حضور در جمعیت هلال احمر استان با مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در  هلال احمر استان دیدار و پیرامون راههای افزایش همکاری های متقابل به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .
در این دیدار دکتر حمید حسین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، با اشاره به پیشینه درخشان اصناف تبریز در کارهای عام المنفعه و خداپسندانه گفت : در طول تاریخ و سالهای گذشته  ، اصناف و کسبه تبریز همواره در حوادث و بحرانها با کمکهای مومنانه خویش به کمک درماندگان و آسیب دیدگان از حوادث شتافته اند .
وی ادامه داد : در تاریخ جمعیت هلال احمر استان و تبریز نیز  ،  همواره خیرین ، بازاریان و اصناف و کسبه تبریز در امور مختلفی نقش آفرینی کرده اند .
وی ابراز امیدواری کرد ، با توجه و اهتمام اصناف تبریز امیدواریم مجددا شاهد افزایش همکاری های بین اصناف و هلال احمر باشیم .
همچنین در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با تجلیل از نقش مهم  اصناف و بازاريان تبريز گفت : بازاریان و اصناف تبریز  كمكهاي بزرگي در صحنه مختلف سوانح و حوادث و مخصوصا  در بحران كرونا داشتند .
 گفتنی است در این دیدار اصناف تبریز بر همکاری با هلال احمر تاکید و مقرر شد جهت تحکیم همکاری ها و نظامند نمودن آن  اولين خانه هلال در  محل اتاق اصناف  تبريز افتتاح شود.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين