جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3732  | تاریخ خبر : 1399/03/29  | ساعت : 08:03

اجرای طرح دست یار و کمک مومنانه در میانه


 داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان میانه در ادامه کمکهای مومنانه ،  اقدام  به تهیه و توزیع بسته های غذایی در میان خانوارهای متاثر از کرونا کردند .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان،مسئول دفتر نمایندگی  ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ، طرح دست یار جمعیت هلال احمر شهرستان میانه افتتاح شد.
دکتر حمید حسین پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در مراسم آغاز توزیع این بسته های غذایی و بهداشتی در میان جامعه هدف گفت : در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمکهای مومنانه به خانواده های متاثر از کرونا ، خیرین و نیکوکاران داوطلب جمعیت هلال احمر در سرتاسر استان تاکنون ۱۵هزاربسته غذایی  و بهداشتی تهیه و توزیع  کرده اند که این کمکها از ماه مبارک رمضان آغاز و تداوم خواهد داشت .
وی با تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر میانه گفت : داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان میانه در امور خیریه و کمکهای بشر دوستانه و خداپسندانه همواره پیشتاز بوده اند
دکتر حسین پور  در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان میانه کلکسیونی از حوادث را در خود جای داده و انواع حوادث را در این شهرستان شاهد بودیم، افزود: نیروهای هلال احمر این شهرستان افرادی کاربلد و تلاشگر هستند و باید از لحاظ تجهیزات و امکانات آنها را تقویت کنیم و این مهم را در برنامه کاری خود قرار داده ایم.
گفتنی است ؛در طرح دست یار هلال احمر میانه ،با مشارکت خیرین داوطلب تعداد۱۰۰۰بسته غذایی  شامل برنج،روغن،قند،شکر،مرغ و مواد بهداشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين