جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3728  | تاریخ خبر : 1399/03/24  | ساعت : 14:54

دردیدار مدیرعامل استان با امام جمعه ونماینده و فرماندار بناب تاکیدشد :

ضرورت اهتمام برای احیای املاک و مستغلات جمعیت هلال احمر شهرستان بناب


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با حضور در بناب با امام جمعه ، فرماندار و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی دیدار و پیرامون احیای املاک و مستغلات جمعیت هلال احمربناب  به گفتگو پرداختند .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ صبح امروز شنبه 24 خرداد 99 دکتر حمید حسین پور مدیر عامل و حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و هئیت همراه با حضور در شهرستان بناب با امام جمعه ، فرماندار و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند .
لزوم تجلیل از زحمت کشان هلال احمر بناب 
حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه شهرستان بناب با تقدیر و تشکر از خدمات نیروهای جمعیت هلال احمر در عرصه های مختلف امدادی گفت : جمعیت هلال احمر بعنوان نهاد امدادرسان مردمی دارای پتانسیل بسیار قوی و گسترده می باشد که در به وجود آوردن این پتانسیل و امکانات  در شهرستان بناب افراد زیادی دخیل بوده اند که از آن جمله رئیس فقید جمعیت هلال احمر بناب شادروان  حاج محمد مکشوف می باشد که شایسته است به پاس قدردانی از خدمات ارزشمندی وی از خانواده وی تفقد و دلجویی بعمل آید .
قول مساعد همکاری نماینده و فرماندار بناب با هلال احمر 
همچنین مدیر عامل استان و هئیت همراه با حضور در فرمانداری با فرماندار و نماینده  مردم بناب در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند، در این دیدار گزارشی از وضعیت املاک و مستغلات و شرکتهای جمعیت هلال احمر بناب ارائه و با توجه به مشکلات و مسائل پیش آمده در حوزه املاک  و اسناد جمعیت هلال احمر شهرستان بناب ، فرماندار و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بر پیگیری و حل مشکلات موجود قول مساعددادند .
 بر اساس همین گزارش در این دیدار فرماندارشهرستان بناب با تاکید بر ساماندهی  املاک جمعیت هلال احمر شهرستان بناب و اخذ اسناد مربوطه از آمادگی  فرمانداری و سایر ارگانها در زمینه تکمیل اسناد جمعیت شهرستان بناب خبر داد .
در این دیدار ها دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و حجت الاسلام  واعظی  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ضمن ارائه گزارشی از خدمات جمعیت هلال احمر در شهرستان بناب و فعالیت  جمعیت هلال احمر در سطح استان آذربایجان شرقی و تشکر از توجه مسئولان شهرستان بناب به هلال احمر،  خواستار مساعدت و همکاری حوزه علمیه شهرستان بناب با جمعیت هلال احمر این شهرستان شدند.
بازدید از املاک و مستغلات و بخشهای مختلف هلال احمر بناب 
در ادامه این بازدید، مدیر عامل استان و هیئت همراه  از قسمت‌های مختلف جمعیت هلال احمر،درمانگاه ،  داروخانه و سالن ورزشی تازه تاسیس و انبار امدادی ، شرکت  آجر پزی جمعیت هلال احمر بازدید و بر لزوم  رعایت  نظم و انضباط اداری و مالی تاکید و بر اتمام  ساختمان نیمه کاره جمعیت هلال احمر شهرستان بناب و تجهیزآن  قول مساعد  دادند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين