جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3687  | تاریخ خبر : 1399/02/31  | ساعت : 17:15

بمنظور ارزیابی توان امدادی و آمادگی نجاتگران صورت گرفت :

برگزاری مانور حوادث ترافیکی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا از برگزاری مانور توان افزایی در حوادث ترافیکی و آزمون ارزشیابی نجاتگران خبر داد.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، خلیل فرخنده گفت ؛ بمنظور ارزیابی توان امدادی و آمادگی نجاتگران جدیدالورود در پایگاههای امداد جاده ای هلال احمر جلفا و بالابردن توان امدادی آنها در مواجه با حوادث جاده ای مانور حوادث ترافیکی در پایگاه امداد جاده ای شهدای مارازاد واقع در محور جلفا – خداآفرین برگزار گردید .
وی اظهار داشت : با توجه به مسأله خطیر و حساس نجات و نقش بسیار مهم مانورها در ارزیابی توان امدادی و بالابردن سرعت عمل نجاتگران در حوادث مختلف ، روز سه شنبه مورخه ۹۹/۰۲/۳۰ مانور توان افزایی در شرایط واقعی برگزار شد .
وی افزود : در این مانور که بدون اطلاع قبلی صورت گرفت ، برای نجاتگران ورودی جدید پایگاه امداد جاده ای شهدای مارازاد محور جلفا_ خداآفرین از طرف واحد آموزش شعبه اعلام حادثه گردید و از نزدیک نسبت به ارزیابی زمان حضور در سر صحنه تصادف از زمان اعلام به پایگاه و همچنین سرعت عمل و دقت نجاتگران در امدادرسانی به مصدومان حادثه فرضی تصادف اقدام گردید.
گفتنی است ؛ نیروهای جمعیت هلال احمر در این مانور متشکل از ۳ نفر پرسنل و ۶ نفر نجاتگر ،با دو دستگاه خودروی نجات و آمبولانس حضور یافته و نسبت به رهاسازی و انتقال مصدومین فرضی طبق سناریوی از قبل تعیین شده اقدام نمودند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است