جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3686  | تاریخ خبر : 1399/02/31  | ساعت : 17:02

در قالب طرح نیابت داوطلبان صورت گرفت :

عیادت از جانباز بازنشسته جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و سرپرست هلال احمراستان با حضور در منزل فریدون قنبری جانباز بازنشسته هلال احمراز وی عیادت بعمل آوردند .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام عبدالحمید واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت  هلال احمراستان آذربایجان شرقی با تجلیل از رشادتهای جانبازان گفت : امروز ،امنیت و آرامش و اقتدار مملکت ما مدیون جانفشانیهای دیروز جانبازان و شهدا و آزادگان و ایثارگران می باشد .
وی با تاکید بر لزوم تکریم جانبازان و خانواده های آنان افزود : همانقدر که جانبازان عزیز در راه حفظ استقلال و حراست از تمامیت ارضی  کشورمان از جان شیرین خویش گذشته و متحمل مشکلات عدیده جانبازی شده اند  به همان اندازه همسران و مادران صبور و مقاوم  این بزرگواران با سختیهای گوناگون مواجه بوده اند و حق بسیار بزرگی بر گردن همه ما دارند .
دکتر حمید حسین پور سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  هم در این دیدار با تمجید از رشادتهای جانبازان وگرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر  گفت : جانبازان سند مقاومت و پایداری ملت غیور ایران در برابر متجاوزین بوده و عزت و سر افرازی رابرای میهن و مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورده اند .
وی ادامه داد : بزرگترین افتخار ملت ایران و فرزندان رشید این مرزو بوم در طول ۸ سال دفاع مقدس این است که با افشاندن خون خویش   نگذاشتند حتی یک وجب از خاک پاک میهن اسلامی به اشغال  دشمن در آید .  
سرپرست هلال احمر استان تکریم جانبازان را تکریم از عزت و آزادگی دانست  و بر لزوم رفع مشکلات خانواده این عزیزان تاکید کرد.
گفتنی است :فریدون قنبری از جانبازان شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بود که سال گذشته به افختار باز نشستگی نائل آمده است.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است