جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3682  | تاریخ خبر : 1399/02/28  | ساعت : 17:21

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرستان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی


مراسم تکریم و معارفه سرپرستان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، صبح امروز یکشنبه 28 اردیبهشت 99 ،طی مراسمی با حضور رئیس سازمان امدادونجات ، مدیرکل امور مجامع و استان های جمعیت هلال احمرو مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین و جمعی از روسای شعب مراسم تکریم و معارفه سرپرستان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید .

در این مراسم مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمرگفت : همدلی، صفا، صمیمیت نشات گرفته از دین مبین اسلام ضامن پیشرفت امور در جمعیت هلال احمر می باشد .
رئیس سازمان امداد ونجات  با تمجید از همدلی و صمیمیت موجود در میان کارکنان و مسئولان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی افزود :  صمیمیت و همکاری موجود در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در میان استانها  زبانزد است و می‌تواند یک الگوی کامل برای کشور باشد.
وی با اشاره به حادثه خیز بودن استان آذربایجان شرقی ، وظایف جمعیت هلال احمر را بسیار خطیر ارزیابی کرد و ادامه داد : نیروهای جمعیت هلال احمر بایستی همواره برای مقابله و امداد رسانی به انواع حوادث ها آمادگی داشته باشند و مسئولین هم با تقویت همکاری با نهادها و دستگاههای امدادرسان و مدیران ارشد استانی و نمایندگان مجلس آینده درخشانی برای هلال احمر رقم بزنند .
سلیمی  ضمن قدردانی از زحمات ۵ ماهه دکترهادی  موسوی در طول تصدی سرپرستی جمعیت هلال احمر استان  برای دکتر حمید حسین پور سرپرست جدید جمعیت هلال احمر آرزوی موفقیت کرد .

مدیرکل امور مجامع و استان های جمعیت هلال احمر:
انتخابات پیش روی مجامع جمعیت هلال احمر تاثیر مهمی در اداره امور هلال احمر دارد 

دکتر افشین یگانه مدیرکل امور مجامع و استان های جمعیت هلال احمرهم در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمرگفت : 
انتخابات پیش روی جمعیت هلال احمر ، بسیار مهم است و باید با سلامت کامل و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی برگزار شود. 
وی ادامه داد : با یک برنامه ریزی منسجم دوماهه، وارد فاز انتخابات مجامع شده ایم امیدواریم در این دوره از انتخابات داوطلبان و رای دهندگان افراد کار آمد و اصلح ها را  انتخاب کنند تا به دنبال آن، هلال احمر پویا و کار آمد و  جمعیت چالاکی داشته باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان : 
همدلی و همراهی خانواده بزرگ هلال احمر ضامن پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمعیت 

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان هم در این مراسم گفت : امیدواریم با همدلی و همراهی خانواده بزرگ هلال احمر،  شاهد پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمعیت در جامعه باشیم
وی افزود : سرپرست جدیدجمعیت هلال احمر  استان نباید خود را وام دار کسی بداند و برای خدمت کمر همت بسته و از تمامی ظرفیت های جمعیت هلال احمر استان برای تحقق ماموریت های سازمانی آن بهره بجوید .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ادامه داد : خدمتگزارمردم بودن نعمت است  بایستی  قدردان جوانان، امدادگران و داوطلبان بود  و با بها دادن به این سرمایه‌های عظیم انسانی؛ روز به روز به پیشرفت و تعالی هلال احمر کمک کرد .

سرپرست سابق هلال احمر آذربایجان شرقی :
استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها برای پیشرفت هلال احمر

دکتر هادی موسوی سرپرست سابق جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت : در این مدت، سعی شد به جهت تعالی و پیشرفت مجموعه، از ظرفیت ها و پتانسیل‌های تمامی واحدها بهره کافی و وافی برده شود و الحمدالله کارهای خوبی انجام گرفت و قطعا از این پس نیز تداوم خواهد یافت.
وی ، دکتر حمید حسین پور سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان  را  از السابقون هلال احمر خواند و برای وی در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد .

دکتر حمید حسین پور :
هدایت ها و راهنمایی های همه عزیزان را چراغ راه خویش قرار خواهیم داد 

دکتر حمید حسین پور سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان  آذربایجان شرقی هم در این مراسم با تجلیل از خدمات ارزشمند دکتر سید هادی موسوی در طول تصدی سرپرستی جمعیت هلال احمر استان گفت : سپاس گزار و قدردان اعتماد رئیس جمعیت هلال احمر و سایر عزیزان  هستیم وان‌شاالله با کمک همه در این مسیر پر نشیب و فراز، گام‌های موثری باهم برداریم .
وی خاطر نشان کرد : هدایت و راهنمایی های همه بزرگواران به ویژه  مسئول دفتر نمایندگی  ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ، چراغ راهمان در سنگرهای مختلف خواهد بود.
دکتر حسین پور تاکید کرد : طرح های بسیاری در استان داریم و نیاز داریم با کمک و حمایت عزیزان در مرکز به بهره برداری برسنداز جمله پروژه عظیم امدادی سعید آباد که با اتمام کارهای عمرانی آن می توانیم در مواقع بروز سوانح و حوادث، با داشتن سوله های بزرگ و آشیانه آماده عملیات هم برای  حوادث داخل کشور و هم کشورهای همجوار امدادرسانی کنیم . 
سرپرست هلال احمراستان تاکید کرد : ساختمان ها و املاک از مهمترین سرمایه هلال احمر  استان است که باید مفصلا به آن ها پرداخته شود. چرا که فضای فیزیکی متضمن کیفیت کار خوب است.
گفتنی است ، در پایان این مراسم  ضمن تجلیل از خدمات دکتر هادی موسوی حکم سرپرستی دکتر حمید حسین پور به وی ابلاغ گردید .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است