جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3681  | تاریخ خبر : 1399/02/28  | ساعت : 15:43

نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی :

خلوص نیت نیروهای هلال احمر ،موجب محبوبیت این نهاد در میان مردم شده است


نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی در دیدار رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از تلاشهای جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف تشکر و قدردانی کرد .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،رئیس سازمان امدادو نجات جمعیت هلال احمر ، مدیرکل امور مجامع و استان های جمعیت هلال احمربه همراه مسئولین جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفتگو کردند . 
در این دیدار امام جمعه تبریز با تقدیر از تلاشهای نیروهای جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف گفت : فرق جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سایر جمعیت ها دراخلاص و  نیت الهی آن نهفته است، هلال احمر کشورهای غربی هم به هنگام حادثه و زلزله و سیل و طوفان آتش سوزی اولین گروه هستند که در سر صحنه حوادث حضور پیدا می کنند ولی این اخلاص است که موجب محبوبیت جمعیت هلال احمر کشورمان در بین مردم شده است . 
نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی با گرامیداشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ تصریح کرد : جمعیت هلال احمر،  پیام آور صلح و آرامش در هر کشوری است و در کشور ما هر جا سیل و زلزله و آتش سوزی رخ می دهد،  در حوادث کوهستان و جاده ها وبرف و کولاک  اولین نیروهایی که در سر صحنه حاضر می شوند نیرو های هلال احمر بهمراه نیروهای مسلح و اورژانس  هستند و این حضور در سر صحنه حوادث و ارائه خدمات بشر دوستانه متعدد با خلوص نیت باعث محبوبیت هلال احمر در بین مردم شده است .  
امام جمعه تبریز با تقدیر از تلاشهای دکتر موسوی سرپرست قبلی جمعیت هلال احمر استان برای دکتر حمید حسین پور سرپرست جدید آرزوی موفقیت کردند.  
همچنین وی انتصاب آقای دکترهمتی را به ریاست جمعیت هلال احمر کشور تبریک گفته و ضمن ابلاغ سلام از خدمات هلال احمر  در زلزله میانه و سراب تشکر و قدردانی کردند .

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر :
مهمترین سرمایه جمعیت هلال احمر اتکا به نیروهای داوطلب است  
رئیس سازمان امداد ونجات در این دیدار با تقدیر و تشکر از حمایت های همه جانبه نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از هلال احمر گفت : مهمترین سرمایه جمعیت هلال احمر اتکا به نیروهای داوطلب است  و حمایت های حضرتعالی در این راستا تاثیر مهمی در تحقق اهداف هلال احمر دارد .
وی با ابلاغ سلام دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر به حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ادامه داد : پروتکل انتخاب مدیران عامل جمعیت هلال احمر استانها ، توسط اعضای داوطلب با انتخاب هیئت مدیره استان و معرفی گزینه های مدیرعاملی به رئیس جمعیت هلال احمر محقق می شود .
مرتضی سلیمی  با تقدیر و تشکر از زحمات دکتر سید هادی موسوی در طول تصدی سرپرستی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،  برای دکتر حمید حسین پور سرپرست جدید جمعیت هلال احمر آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری کردند با حمایت ها و رهنمودهای نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه تبریز شاهد تحقق اهداف جمعیت هلال احمر در این استان باشیم .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است