جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3565  | تاریخ خبر : 1398/11/27  | ساعت : 15:41

توسط کمیته ورزش هلال احمرو ستاد دهه فجر برگزارشد :

مسابقات فوتسال و تنیس روی میز جام دهه فجریادبود سردار سلیمانی ویژه کارکنان هلال احمر


مسابقات فوتسال جام دهه فجر جمعیت هلال احمر استان یادبود شهید سردار سلیمانی ویژه کارکنان هلال احمر با قهرمانی تیم امداد الف  به پایان رسید .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، پس از برگزاری مسابقات رده بندی و فینال جام دهه مبارک فجر یادبود سردار سلیمانی  ، مراسم اختتامیه این دوره  از مسابقات با اهدای مدال و جام به تیم های برتر برگزار شد. 
دکتر هادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات ، ورزندگی و شادابی را برای  نیروهای امدادی ضروری دانست و بر تداوم فعالیتهای ورزشی در میان کارکنان و اعضای هلال احمر تاکید کرد .
در این دوره  از مسابقات که با حضور   7  تیم از معاونت ها و حوزه های مختلف جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در دو گروه در مجتمع فرهنگی ورزشی جمعیت برگزار گردید ۴ تیم به مرحله نهایی مسابقات صعود کردند که تیم های معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان ( امدادالف) با تیم معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان  برای برگزای مسابقه  فینال به میدان رفتند که بعد از 40 دقیقه تلاش تیم   با نتیجه   به پیروزی رسید و مقام اول این دوره از مسابقات را بخود اختصاص داد .
 همچنین  تیم های  حراست و  معاونت بهداشت درمان و توانبخشی جهت رده بندی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم  با نتیجه  به پیروزی رسید و   مقام سوم را بخود اختصاص داد . تیم معاونت آموزش و پژوهش بعنوان تیم اخلاق تعیین و کاپ اخلاق مسابقات را دریافت نمود .در مسابقات تنیس روی میز هم آقایان محمد بنی هاشم ، مجید مظلمی زاده و محمدبابازاده مقام اول تا سوم را کسب کردند .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است