جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3509  | تاریخ خبر : 1398/10/12  | ساعت : 14:22

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا :

در قاموس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تسلیم وجود ندارد


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نشست روشنگری و بصیرتی که با حضور سرپرست، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه ،بسیجیان و کارکنان  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بمناسبت دهه بصیرت برگزار شد به تبیین فتنه ها و نقشه های دشمنان برای مقابله با  انقلاب اسلامی پرداخت .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، سرهنگ هاشم پوربا اشاره به توطئه های گوناگون دشمنان نظام از بدو انقلاب اسلامی گفت : دشمنان نظام اسلامی از بدو انقلاب از هر حربه و فتنه ای جهت بر اندازی نظام اسلامی استفاده کرده اند ولی بحول قوه الهی و تحت رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری موفق نشده و شکست خورده اند.
وی با  بر شمردن افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادامه داد : بر اساس اسناد ومدارک موجود ، در هیچ مقطعی از تاریخ کشورمان  به اندازه عمر چهل ساله انقلاب اسلامی موفقیت و افتخارات نصیب کشورمان نشده است .
سرهنگ هاشم پور با یاد آوری عهدنامه های ننگین گذشته در دوران پادشاهان گذشته گفت : در طول تاریخ کشورمان با عهدنامه های ننگین زیادی رو برو می شویم که در هر کدام از آنها بخش های مختلفی از  خاک کشور عزیزمان ایران در اثر ضعف و سستی و بی تدبیری پادشاهان وقت از پیکره میهنمان ایران جدا شده است .اما در عهد جمهوری اسلامی ایران علیرغم هجوم استکبار جهانی و ابرقدرتها به کشورمان حتی یک وجب از خاک مقدس ایران را نتوانستند از پیکره این خاک جدا کنند .
وی تاکید کرد : برای ایستادگی در برابر توطئه ها و ترفندها و هجمه های دشمنان بایستی قوی شویم و الحمدالله کشورمان بعد از انقلاب در بسیاری از علوم و فنون و صنعت پیشرفت کرده و جز کشورهای برتر دنیا شده است .
سرهنگ هاشم پور با تشریح فتنه 88 گفت : در فتنه 88 که حاصل بی بصیرتی عده ای خواص بود دشمنان نهایت استفاده را برای منزوی کردن کشورمان با تشکیل پرونده های گوناگون حقوق بشر و هسته ای کردند .
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا یکی از منافذ سو استفاده دشمنان را مطالبات صنفی مردم دانست  و اضافه کرد : دشمن همواره مترصد ضربه زدن به نظام از طریق سو استفاده از مطالبات صنفی مردم است ولی همواره با بصیرت و هوشیاری مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری مردم بصیر صف خود را از فتنه گران جدا کرده اند .
وی ادامه داد : کمیته بر اندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سازمانهای جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی وصل بوده و مدام با تغییر شیوه های براندازی  در صدد پیاده کردن اهداف شوم خود هستند .
سرهنگ هاشم پور در ادامه به تبیین جایگاه قدرت و اقتدار نظام اسلامی در معادلات جهانی پرداخت و اضافه کرد : بحمدالله کشور عزیزمان راه توسعه و پیشرفت را با تمامی ناملایمات و ناهمواری ها و توطئه دشمنان طی می کند و امروز ببرکت این پیشرفت هاو قدرت بازدارندگی نظام  دیگر دشمنان این کشور  فکر حمله را از سر خود بیرون کرده اند .
وی تصریح کرد : در قاموس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تسلیم وجود نداردو ملت ما تحت رهبری های داهیانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری راه پیشرفت و توسعه را طی کرده و ایده تمدن سازی نوین اسلامی را پی خواهد گرفت .
گفتنی است در این برنامه علی شهودی از شاعران انقلابی  استان اشعاری در خصوص فتنه قرائت کرد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است