جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3508  | تاریخ خبر : 1398/10/11  | ساعت : 21:54

بازدید اعضای ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از مسیر ریلی میانه- مراغه


اعضای ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از مسیر ریلی میانه- مراغه بازدید به عمل آورند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،مدیر کل راه‌آهن آذربایجان هدف از این بازدید را آشنایی اعضای ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از مسیر ریلی کوهستانی و صعب العبور  میانه - مراغه و اتخاذ تمهیدات لازم در مواقع اضطراری  اعلام کرد.

در این بازدید ‌‌هنربر ‌مدیر کل اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی‌،‌ موسوی سرپرست‌ جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و‌ مثنی حیاتی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان،‌ رحمانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان و‌ افراسیابی  مدیریت پدافند غیر عامل و بحران نیروی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی  حضور داشتند و از نزدیک با شرایط و موقعیت جغرافیایی مسیر ریلی میانه – تبریز‌ آشنا شدند و طی یک نشستی  به بررسی راه‌های دسترسی جاده‌ای  و هوایی به  مسیر راه‌آهن در این مسیر پرداختند.

هنر‌بر مدیر کل اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی به نقش اساسی آموزش در مدیریت بحران تاکید و بر لزوم شرکت کارکنان اداره کل راه‌آهن آذربایجان در کلاس های تخصصی مدیریت بحران تاکید کرد‌. وی همچنین بر لزوم شناسایی راه‌های  فرعی دسترسی به حریم راه‌آهن و اجرای طرح شناسایی و تعیین محل‌ نشستگاه بالگرد در موقعیت‌‌های متفاوت و در دسترسی به راه‌آهن  آعلام آمادگی کرد  و از دستگاه‌های مختلف دخیل در مدیریت بحران استان خواست در موارد اضطرای پای کار باشند و نهایت هماهنگی و همکاری لازم را داشته باشند.

دکتر هادی موسوی سرپرست  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی دستیابی به مختصات محل وقوع حادثه ‌را خیلی ‌مهم ارزیابی کرد و از آمایش سرزمینی استان آذربایجان‌شرقی برای فراهم آوردن زمینه امداد و نجات در مواقع بحرانی خبر داد.

در این بازدید از 2 تن از همکاران و ساکنین حاشیه خطوط ریلی راه‌آهن   آقایان حاتم شیخی و حسین آقازاده که با اطلاع‌رسانی به موقع خود از بروز سانحه پیشگیری کرده بودند ‌و همچنین نهایت تلاش خود را در مهار سانحه از خود نشان داده بودند با تقدیم لوح سپاس و هدایای نقدی قدردانی شد.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است