جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3503  | تاریخ خبر : 1398/10/08  | ساعت : 22:51

جستجو و نجات فرد گمشده در دامنه های کوه سبلان توسط نجاتگران سراب


نجاتگران سرابی جان شکارچی گمشده در دامنه های پوشیده از برف کوه سبلان را نجات دادند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،یوسف منطقی ،رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سراب در تشریح خبر گفت: در ششم دی ماه ۹۸ طی تماس تلفنی فردی با مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان مبنی بر مفقود شدن یکی از دوستان خود در حین شکار در دامنه های کوه سبلان درخواست کمک نموده و اعلام داشت تیم ۴ نفره آنها جهت شکار به دامنه های کوه سبلان از سمت شهرستان سراب رفته و در مسیر روستای میراکوه و رازلیق یکی از دوستان خود را که حدود ۵۰ ساله بود گم کرده اند و خبری از ایشان ندارند.

 

وی ادامه داد: پس از دریافت گزارش از طرف EOC استان، نجاتگران پایگاه بهرمان شهرستان سراب با هماهنگی عوامل انتظامی خود را به محل رسانده و طی مصاحبه با افراد حاضر اقدام به جستجوی فرد گمشده نمودند. ولی متاسفانه تاریکی هوا و بارش برف کار را سخت نموده بود و پس از حدود۲۲ ساعت جستجوی شبانه فرد گمشده با علایم سرمازدگی پیدا شده و سریعا توسط عوامل امدادو نجات پایگاه امداد جاده ای بهرمان به بیمارستان امام خمینی سراب منتقل گردید.

 

گفتنی است در این تلاش شبانه روزی کوهنوردان هیئت کوهنوردی شهرستان ، افراد محلی ، عوامل انتظامی ، تیپ ۴۰ هجومی ارتش و عوامل فرمانداری نیز همکاری داشته اند.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است