جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3481  | تاریخ خبر : 1398/09/18  | ساعت : 16:42

سرپرست هلال احمر استان ؛

شفاف سازی ، تقویت حس مسئولیت پذیری ،شایسته سالاری ، پاسخگویی و جوانگرایی برای ایجاد محیط سالم سرلوحه کارهای هلال احمر استان قرار خواهد گرفت


سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی در جمع معاونین و روسای شعب هلال احمر استان بر شفاف سازی امور  ، تقویت حس مسئولیت پذیری ،شایسته سالاری ، پاسخگویی و جوانگرایی برای ایجاد محیط سالم تاکید کرد .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،دکتر موسوی در شورای اداری جمعیت هلال احمراستان با  گرامیداشت  روز جهانی داوطلب و تجلیل از داوطلبان گفت :جمعیت هلال احمر یک نهاد داوطلب محور است و تحقق  اهداف  آن بدون مشارکت اعضای داوطلب اعم از نجاتگران و امدادگران و جوانان  ممکن نیست .

وی در شورای اداری جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از زحمات نجاتگران و امدادگران و اعضا و پرسنل  در زلز له  میانه و سراب گفت : امدادگران و نجاتگران و پرسنل امدادی هلال احمر در دقایق و ساعات اولیه وقوع زلزله خود را به کانون زلزله رسانده و اقدام به امدادرسانی کردند که مردم مناطق زلزله زده هم از حضور سریع نیروهای امدادی ابراز رضایت می کردند .

وی شفافیت و صداقت را دو اصل مهم بر شمرد و افزود : شفاف سازی امور  ، تقویت حس مسئولیت پذیری ،شایسته سالاری ، پاسخگویی و جوانگرایی برای ایجاد محیط سالم سرلوحه کارهای هلال احمر استان قرار خواهد گرفت و سعی خواهیم کرد افق جدیدی برای خدمت رسانی در هلال احمر ترسیم کنیم .

دکتر موسوی تاکید کرد : مدیریت استان عمل به قوانین و پرهیز از هرگونه اقدام خارج از قانون و عرف را پیگیری  کرده و جهت ایجاد پویایی و نشاط در میان کارکنان قطع و یقین از نظام تشویق و تنبیه استفاده خواهیم کرد .

سرپرست هلال احمر استان به تشریح فعالیت های حوزه های مختلف پرداخت و گفت : در حوزه داوطلبان بایستی با استفاده از پتانسیل داوطلبان نسبت به رفع نواقص اقدام شود و در حوزه جوانان بایستی از برخورد سلیقه ای پرهیز و با جوانان با سعه صدر رفتار شودو تقویت کانونهای جوانان  در دستور کار قرار گیرد.

دکتر هادی موسوی ادامه داد: املاک جز داراییهای مهم هلال احمر است و ساماندهی املاک همواره جز برنامه های مدیریت استان خواهد بود.

وی با اشاره به انتخابات مجامع هلال احمر در اردیبهشت ماه سال 99 تصریح کرد : یکی از برنامه های مهم پیش رو  جمعیت هلال احمر ،برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر است که بایستی از هم اکنون ساز و کارهای آن فراهم تا شاهد برگزاری انتخاباتی در شان هلال احمر باشیم

حجت الاسلام  و المسلمین واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان نیز در این نشست با اشاره به ایجاد محیط سالم در محیط کار گفت : با زیردستان و همکاران با رافت و مهربانی رفتار کنید و از رفتارهایی که موجب رنجش خاطر همکاران می شود پرهیز کنید

در ادامه این نشست روسای شعب و معاونین پیرامون موارد مبتلابه به بحث و گفتگو پرداختند و تصمیماتی جهت رفع موانع و نواقص اتخاذ گردید .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است