جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3438  | تاریخ خبر : 1398/07/11  | ساعت : 10:06

مدیرکل هماهنگی، مجامع و استان‌های هلال‌احمرعنوان کرد ؛

حفظ و حراست از اعتماد عمومی مردم به هلال احمر / لزوم برگزاری پرشور انتخابات مجامع هلال احمر


نشست هیئت مدیره و شورای معاونین جمعیت هلال احمرآذربایجان شرقی با حضور  مدیرکل هماهنگی، مجامع و استان‌های جمعیت هلال‌احمردر تبریز برگزار گردید .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،افشین یگانه با اشاره  به تحریم های ظالمانه  اعمال شده بر علیه کشورمان گفت : همانگونه که کشورمان توانسته از تحریم ها بعنوان فرصت استفاده کرده و نسبت به تقویت خودکفایی و عدم وابستگی  به دیگران اقدام کند جمعیت هلال احمر هم بایستی بر همین اساس گام برداشته و نسبت به ایجاد و تعریف منابع در آمد پایدار برای خود اقدام نماید .
وی ادامه داد : ما باید با مدیریت املاک و اماکن و ...بسمتی برویم که  در آمد پایدار داشته باشیم وطبق اساسنامه  ،جمعیت هلال احمر می تواند  در آمد زایی داشته باشد .
دکتر یگانه به لزوم نیاز سنجی در پروژه ها تاکید کرد و گفت : قبل از  ایجاد پروژه ها بایستی هدف و نیازسنجی لازم صورت بگیرد .
وی به اعتماد بسیار بالای مردم به هلال احمر اشاره کرد و گفت : مردم با دیدن پرچم هلال احمر احساس آرامش می کنند و به هلال احمر اعتماد دارند، و در مقاطع مختلف این اعتماد خود را نشان داده اند که نمونه بارز آن کمک 240 میلیارد تومانی مردم به سیل زدگان به هلال احمر بود و بایستی از این اعتماد عمومی حفظ و حراست نمود،
مدیرکل هماهنگی، مجامع و استان‌های هلال‌احمر با اشاره به برگزاری پنجمین  دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمردر اردیبهشت سال 99  اضافه کرد ؛جمعیت هلال احمر یک نهاد داوطلب  محور است  که در تصمیم گیری ها و عملکرد آن داوطلبان نقش اساسی دارند ، اعضای داوطلب هلال احمر با شرکت در انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر و انتخاب اعضای شوراهای اجرایی در تصمیم گیری ها نقش مهمی داشته باشند .

وی با اشاره به فراهم نمودن تمهیدات و مقدمات برگزاری پنجمین دوره  انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد : درگاه ورود به جمعیت هلال احمر سازمان داوطلبان و سازمان جوانان است که مقدمات ثبت نام و عضویت از طریق سایت برای علاقمندان به فعالیت های داوطلبانه در هلال احمر  فراهم شده است .
دکتر افشین یگانه با تجلیل از خدمات مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان  و تقدیر از وحدت و همدلی اعضای هیئت مدیره استان و شورای معاونین گفت :  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ازعقبه و  پشتوانه بسیار قوی برخوردار بوده و دارای زیر خواستهای مناسبی بوده و در حوزه های مختلف از جمله حوزه درمان فعالیت های بسیار خوبی در سطح استان دارد .
در این نشست سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از فعالیت های  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی را ارائه داد و هر کدام از اعضای هئیت مدیره استان نکاتی در خصوص جمعیت هلال احمر استان اعلام داشتند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است