جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3432  | تاریخ خبر : 1398/06/28  | ساعت : 20:21

رونمایی از طرح پرده خوانی مخاطرات کشوری در مراغه


مراسم رونمایی از اولین طرح پرده خوانی مخاطرات کشوری هلال احمر  ویژه ایام محرم و صفر فاز اول 250 روستا تا اربعین حسینی با حضور مردم و مسئولان استانی  و مدیران محلی در روستای کرده ده شهرستان مراغه  برگزار گردید .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این مراسم سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به لزوم ارائه آموزش های همگانی برای ارتقا سطح تاب آوری جامعه اشاره کرد و گفت : اگر تاب آوری جامعه  را با آموزش بالا ببریم  در حادثه  ها جلوی خسارات و تلفات گرفته می شود .
وی ادامه داد : جمعیت هلال احمر برای انتقال مفاهیم آموزشی امدادی به بدنه جامعه برنامه های مختلفی از طریق مهد کودکها و مدارس  و ادارات آغاز کرده و در طرح پرده خوانی مخاطرات نیز در نظر دارد از ظرفیت مساجد و هئیات حسینی استفاده نماید  .
وی بومی گرایی در انتقال مفاهیم آموزشی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود : مطابق با فرهنگ بومی هر منطقه با کمک مردم و دهیاران نسبت به انتقال آموزش های امدادی به جامعه اقدام خواهیم کرد .
در این مراسم شمس پور مدیر کل آموزشهای همگانی جمعیت هلال احمر و آقایی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری  و مسکینی معاون فرماندار شهرستان ویژه مراغه در سخنانی بر لزوم حفظ آمادگی در برابر بلایا و حوادث تصریح  و بر ارائه آموزشهای همگانی تاکید کردند .
همچنین استاد کریمی مراغه ای شاعر بلند آوازه ایران و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر بقرائت شعر پرداخته و در پایان  از اولین طرح پرده خوانی مخاطرات کشوری هلال احمر  ویژه ایام محرم و صفر فاز اول 250 روستا تا اربعین حسینی رونمایی بعمل آمد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است