جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   343  | تاریخ خبر : 1393/03/22  | ساعت : 12:15

درآستانه نیمه شعبان صورت گرفت:

تجلیل از ایثارگران و جانبازان جمعیت هلال احمر استان آذربایجانشرقی


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در آستانه نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت ،طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ازجانبازان و ایثارگران شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آمد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در آستانه نیمه شعبان صورت گرفت:
تجلیل از ایثارگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در آستانه نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت ،طی مراسمی با حضور  مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ازجانبازان و ایثارگران شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آمد.

جانبازان برای کشورما افتخارآفریدند
در آغاز این مراسم حجت الاسلام محمدعلی احمدیان  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با تجلیل از مقام شامخ ایثارگران و جانبازان گفت:علی رغم اینکه بر اساس احکام اسلام جهاد برای عده ای واجب نیست ولی دفاع برای همه افراد جامعه واجب است.
وی ادامه داد: ایثارگران و جانبازان و رزمندگان با دفاع همه جانبه از میهن و دین و شرافت و حیثیت جامعه اسلامی برای کشور ما عزت و افتخار آفریدند.
رسالت سنگین ایثارگران وجانبازان همچنان ادامه دارد
دکتر عزیزنوری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این مراسم با اشاره به عناد مداوم دشمنان در برابر اسلام گفت:استکبار جهانی هرروز با برنامه جدیدی به مقابله با اسلام می پردازد وبا افراط گری و تخریب چهره رحمانی اسلام درصدد ضربه زدن به اسلام ناب محمدی بر آمده اند لذا ضروری است ایثارگران و جانبازان همانگونه که در جبهه های حق علیه باطل با تمام وجود مجاهدت نمودند در جبهه فرهنگی نیزبا بصیرت و آگاهی اهتمام نمایند .
نوری افزود: یکی از برنامه های شوم مستکبران  ایجاد شیعه هراسی در اذهان ملل می باشد که بحول قوه الهی و وعده صریح قرآن ،نصرت و پیروزی نهایی با مسلمانان خواهد بود.
در پایان این مراسم از 22 نفر جانباز شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجانشرقی  تجلیل بعمل آمد. 

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است