جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3425  | تاریخ خبر : 1398/06/14  | ساعت : 10:12

در نشست سالانه مجمع استانی هلال احمر آذربایجان شرقی محقق شد :

تصویب صورتهای مالی و عملکرد سال ۱۳۹۷ / تصویب بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸


نشست سالانه مجمع استانی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با شرکت حداکثر اعضا تشکیل گردید 
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، نشست سالانه مجمع استانی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه 13شهریور 98 با حضور اعضا در سالن همایشهای پتروشیمی تبریز برگزار شد .
در این نشست ابتدا سعیدکنعانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از عملکرد سال 1397 جمعیت هلال احمراستان و همچنین گزارشی از سفر رئیس جمعیت هلال احمر به استان آذربایجان شرقی و بازدید از پایگاه امدادی شمالغرب کشور در سعید آباد و افتتاح مدارس ساخته شده توسط هلال احمر در شهرهای زلزله زده ورزقان و هریس  را به سمع و نظر اعضا رساند.
در ادامه نشست گزارش بازرسان توسط خانم دکتر سولماز علیزاده قرائت وعملکرد مالی جمعیت هلال احمر استان در سال 1397 را مورد تایید قرار دادند که اعضای حاضر با قیام خویش  صورتهای مالی و عملکرد سال ۱۳۹۷  و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸را تصویب کردند .
خانم حافظه شیخ الاسلامی عضو شورای اجرای هلال احمر شهرستان میانه و عضو هیات مدیره استان و عضو مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور گزارشی از نشست سالانه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور ارائه و از ارتقا رتبه های عملکردی جمعیت هلال احمر استان در سطح استانهای کشور ابراز خرسندی کرد.
وی همچنین از عملکرد معاونت بهداشت درمان توانبخشی جمعیت هلال احمر استان تجلیل و از تلاشهای مدیر عامل استان و برگزیده شدن جمعیت هلال احمر بعنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر نمود .
حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان نیز در این نشست استفاده از تجربیات پیشکسوتان و بهره مندی از نیروهای جوانان را لازمه پیشرفت هر مجموعه عنوان کرد و خواستار ارائه طرح های نو و بدیع از طرف اعضا برای ارتقا امور شد .
تجلیل از برگزیده از شدن  جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی   در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی بعنوان دستگاه برتر در ارائه خدمات و تجلیل از پزشکان  و داروسازان عضو مجمع استانی جمعیت هلال احمر استان از دیگر برنامه های  این نشست بود 
گفتنی است دکتر محمد حسن لواسانی بعنوان هیات رئیس سنی  ریاست مجمع و مدیریت جلسه را برعهده داشت که در سخنانی عملیاتهای نجاتگران و پیشرفت های همه جانبه جمعیت هلال احمر را موجب افتخار و بالندگی دانست .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است