جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3417  | تاریخ خبر : 1398/06/06  | ساعت : 22:58

بازدید رئیس هلال احمر از بزرگترین پایگاه امدادی شمالغرب کشور


دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، عصر امروز از بزرگترین پایگاه امدادی پشتیبانی در دست احداث  شمالغرب کشور در سعید آباد بازدید و در جریان روند کارهای عمرانی آن قرار گرفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، آغاز سفر دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر به استان آذربایجان شرقی با بازدید از پایگاههای امداد جاده ای واقع در محور اتوبان پیامبر اعظم و بزرگترین پایگاه  امدادی پشتیبانی شمال غرب کشور درمنطقه سعید آباد شهر تبریز همراه شد ،

رئیس هلال احمر  در بدو ورود به استان آذربایجان شرقی با حضور در پایگاههای محور اتوبان پیامبر اعظم با نجاتگران پایگاههای شهدای زینبیه و ثارالله دادلوی میانه ، شهید لطفی منش بارگاه چاراویماق و شهید ملک پور عزیز کندی هشترود دیدار کرد.

در ادامه دکتر پیوندی از بزرگترین پایگاه امدادی و پشتیبانی شمالغرب کشور در سعید اباد بازدید و در جریان آخرین اقدامات عمرانی آن قرار گرفت .

سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی در این بازدید گزارشی  از روند احداث پایگاه سعید آباد به سمع و نظر رئیس هلال احمر رساند و گفت : پایگاه سعدآباد در زمینی به مساحت 10 هکتار شروع و تاکنون بالغ بر 170 میلیارد ریال هزینه شده و سوله های عظیم پشتیبانی و دپو اقلام و انبارهای امدادی و آشیانه بزرگ بالگرد ساخته شده است که برای اتمام فاز اول آن نیاز به 80 میلیارد اعتبار می باشد.

گفتنی است دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور فردا پنجشنبه ۸ شهریور جهت افتتاح مدارس ساخته شده توسط هلال احمر به شهرهای هریس و ورزقان سفر خواهد کرد.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است