جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3352  | تاریخ خبر : 1398/02/19  | ساعت : 18:31

همزمان با هفته هلال احمر :

برگزاری دوره مقدماتی آشنایی با مخاطرات برای اعضای خانه مطبوعات


همزمان با هفته هلال احمر دوره آموزش مخاطرات مدیریت بحران و نقش رسانه، ویژه اعضای خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،در آغاز این دوره ،سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با ارائه گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر ،نقش رسانه ها و مطبوعات را در آگاهی سازی افراد جامعه با مخاطرات و نحوه برخورد با آنها را بسیار مهم دانست و از همکاری ها و تلاشهای خانه مطبوعات استان در این راستا و بازتاب اخبار فعالیت ها و پیام های آموزشی و امدادی تجلیل نمود .

اسد فلاح رئیس خانه مطبوعات استان نیز با تبریک هفته هلال احمر و گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر گفت :خدمات متعدد جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و حضور بموقع و سریع در صحنه حوادث مانند سیل و زلزله و حوادث جاده ای و کوهستانها  و امدادرسانی  به حادثه دیدگان مایه مباهات و سربلندی استان است
وی با تجلیل از نقش پر رنگ هلال احمر در رسانه ها ادامه داد :خانه مطبوعات استان نیز بر اساس رسالت اطلاع رسانی خویش  اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری با هلال احمر نموده که در این راستا اقدام به تشکیل تیم رسانه ای خبرنگاران بحران که دغدغه مشترک هلال احمر و خانه مطبوعات است اقدام خواهد شد .
فلاح بر گزاری دوره های مشترک آموزشی  و ارائه تسهیلات درمانی  و ورزشی برای خبرنگاران اعضای خانه مطبوعات از دیگر مفاد تفاهم نامه بر شمرد و بر تهیه کتاب سال با موضوع هلال احمر در رسانه ها تاکید کرد .

اعضای خانواده مطبوعات بعضویت خانه داوطلبان درآمدند 

اعضای خانه مطبوعات شرکت کننده در دوره آموزشی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با نهاد عام المنفعه و داوطلب محور هلال احمر  با پر کردن فرم ، بعضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمدند .
گفتنی است؛ در این دوره اساتید و مربیان آموزش و پژوهش هلال احمر مطالبی پیرامون ترسیم نقشه خطر برای خانواده و اشنایی با مخاطرات شهر تبریز و نحوه حفظ آمادگی در برابر حوادث و بلایا را طرح کردند .
همچنین خانه مطبوعات استان با اهدای لوح سپاس از زحمات مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و نیروهای امدادی  تجلیل بعمل آورد.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است