جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3221  | تاریخ خبر : 1397/11/16  | ساعت : 12:24

کسب رتبه برترهلال احمر آذربایجان شرقی در نهمین جشنواره فعالین عرصه اوقات فراغت


جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ در نهمین جشنواره فعالین عرصه اوقات فراغت از سوی استانداری بعنوان دستگاه برتر انتخاب و از مدیر عامل آن تجلیل بعمل آمد .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ راستگو؛ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس در ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی از سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بعنوان رتبه برتر در شاخه دستگاه های مخاطب عام سال ۹۷ و مدیریت برگزاری برنامه های اوقات فراغت در استان در نهمین جشنواره فعالین عرصه اوقات فراغت تقدیر کرد.. در طرح شوق رویش با شعار تابستان هشت ریشتری ویژه نوجوانان و جوانان در تابستان ۹۷ برنامه های متنوع و متعددی از سوی حوزه جوانان جمعیت هلال احمرآذربایجان شرقی به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در سراسر استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود.
بر اساس این گزارش؛ مدیرکل ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی از محمد بابازاده رئیس اداره جوانان و دانشجویی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ به جهت کسب عنوان کارشناس فعال در عرصه اوقات فراغت سال ۹۷ در این جشنواره تجلیل کرد

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است