جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3135  | تاریخ خبر : 1397/09/12  | ساعت : 12:47

حضور جوانان هلال احمر در همایش منطقه‌ای صیانت و گفتمان اجتماعی مبارزه با مواد مخدر در ملکان آذربایجان شرقی


همایش بزرگ‌ منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی مبارزه با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی در سالن ۲۰۰۰ نفری تختی شهرستان ملکان با حضور مسئولان کشوری، استانی، منطقه ای و شهرستانی و اجرای برنامه های سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ در این همایش ، جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان ملکان  اقدام به برپایی ایستگاه مشاوره، ایستگاه نقاشی، نمایشگاه عکس، توزیع بروشورهای درخصوص آسیب‌های اجتماعی نمودند .
انتظاری رئیس جمعیت هلال احمر ملکان در این خصوص گفت: یکی از رویکردها و اولویت‌های اصلی از برگزاری این همایش بهره گیری از ظرفیتهای مردمی و مشارکت آحاد جامعه اعم از گروه‌های مرجع و گروه‌های هدف است تا با نقش آفرینی و ایفای مسئولیت در جهاد نرم افزاری علیه مواد مخدر و روان گردان ها از آسیب پذیری اجتماعی گامهای مثبتی برداشته شود.وی  افزود: حضور کانون غنچه های هلال، کانون های دانش آموزی، جوانان و دانشجویی شهرستان ملکان با برگزاری ایستگاه های مختلف و توزیع بروشورهای منتشر شده سازمان جوانان درخصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی در حاشیه این مراسم تاثیرات قابل تحسینی داشت.
گفتنی است در این همایش بیش از ۲ هزار نفر از گروه‌های آسیب پذیر، خانواده‌ها، گروه‌های مردم نهاد و تشکل‌های غیر دولتی مرتبط با مبارزه با موادمخدر حضور داشتند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است