جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3067  | تاریخ خبر : 1397/06/06  | ساعت : 09:23

جام بشردوستی برای دومین سال پیاپی از آنِ دادرسان مهرورز آذربایجان‌شرقی


دختران دادرس آذربایجان شرقی در المپیاد آماده کشوری، علاوه بر رتبه سوم کشوری در رشته اطفاء حریق و رتبه سوم مسابقات الوارچینی و حمل آب، جام بشردوستی را نیز از آنِ خود کردند.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، دانش آموزان دادرس جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در مسابقات المپیاد آماده اردوگاه مهر بندر انزلی، علاوه بر کسب رتبه سوم در رشته اطفاء حریق و مسابقات حمل آب و الوارچینی، برای دومین سال پیاپی، موفق به کسب جام بشردوستی شدند.
دکتر فرزاد کریمیان معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی ضمن بیان این خبر تشریح کرد: اصلی ترین و مهم ترین هدف جمعیت هلال احمر در برگزاری این مسابقات، آموزش اصول و اهداف هلال احمر و آشنایی دانش آموزان با مبانی اخلاقی و انسانیت است که در جام بشردوستی این مسابقات، نهادینه شده و دانش آموزان با رعایت اصول بشردوستی، نوع‌دوستی، کمک به همنوع، مهربانی، تکریم و احترام به انسان‌ها و گسترش مهرورزی از یکدیگر سبقت می گیرند.
کریمیان افزود: تلاش دانش آموزان استان آذربایجان شرقی در مهربانی و رعایت اصول اخلاقی و انسانی نشان دهنده مهارت آنان در رسالت خود بعنوان یک هلال احمری ستودنی است و عضویت تمامی دانش آموزانی که با پذیرش اصول هلال احمر در سراسر کشور به عضویت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر درآمده‌اند برنده اند و جام بشردوستی را در اختیار دارند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است