جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3051  | تاریخ خبر : 1397/05/09  | ساعت : 13:04

تبلور همدلی در تابستان هشت ریشتری عجب شیر


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر از اجرایی شدن طرح همدلی دانش آموزان عضو تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خبر داد.
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر با بیان این خبر تصریح کرد: به منظور تحقق اصول، اهداف و فعالیت های سازمان جوانان در حوزه معاونت دانش‌آموزی و در راستای برنامه‌های شوق رویش، برنامه ها و فعالیت های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و اجرایی شدن تفاهم نامه بین سازمان جوانان و انجمن اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، طرح همدلی برای اعضای این تشکل ها برگزار شد.
جعفری ادامه داد: اعضاء شرکت کننده در این طرح سرتیم های تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی و دانش آموزان پایه اول متوسطه هستند که آموزش های امدادی در قالب طرح ملی دادرس و اصول و اهداف جمعیت هلال احمر در قالب یک کلاس ۸ ساعته در طول تابستان همراه با توزیع برشور و پوستر به این اعضا آموزش داده می شود و کلاس ها به صورت مجزا برای دختران و پسران برگزار گردید و دانش آموزان شرکت کننده در این طرح در پایان کلاس ها و با علاقمندی خود با ثبت نام در سامانه عضویت سازمان جوانان هلال احمر، به عضویت این سازمان بشردوست در آمدند‌.
همچنین لازم به ذکر است با توجه به دستور العمل این طرح، در فرایند اجرایی شدن این طرح، یک مربی از اتحادیه در کنار دانش آموزان همراه با مربی هلال احمر حضور داشته است.
جعفری ادامه داد: دانش‌آموزان آماده در روزهای سخت این شهرستان در آموزش‌های عملی به دانش‌آموزان انجمن اسلامی مشارکت موثری داشتند

https://sapp.ir/rcs.sh

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است