جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   3026  | تاریخ خبر : 1397/04/09  | ساعت : 08:47

دیدار با محمد در برازین


عملیاتهای بچه های هلال احمر سرشار از خاطره های تلخ و شیرینی است که اگر گرد آوری شوند کتابی قطور خواهند بود 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

بچه های هلال احمر آذربایجان شرقی خاطرات بسیاری از عملیاتهای خود در دل کوههای سر بفلک کشیده آذربایجان و در روستاهای صعب العبور با سرمایی استخوان سوز دارند، عملیاتهایی که در آنهامادران باردار بسیاری را نجات داده اند و نوزادانشان سالم بدنیا آمده اند تا جایی که نام بعضی از این نوزادان که با کمک نیروهای هلال احمر بدنیا آمده اندبه احترام هلال احمر "هلال "می باشد .

سه و نیم سال پیش در نوزدهم دیماه سال 1393درست زمانی که سرمای طاقت فرسا و برف شدید بر کوهستانهای آذربایجان باریده بود خبر گرفتاری مادر بارداری در روستای برازین از توابع ورزقان به اطلاع هلال احمر رسیده و از بچه های تیم کوهستان هلال احمر در خواست کمک می شود .
با کمک بچه های هلال احمر که مشروح عملیات در سایت هلال احمر آذربایجان شرقی به آدرس

 http://rcs-ea.ir/news/tabid/243/ArticleID/778
 
مندرج است بچه سالم بدنیا می آید و نام بچه را به میمنت ولادت با سعادت پیامبربزرگ اسلام محمد می گذارند.
خانم رقیه وظیفه شناس از جمله اعضای حاضر در تیم اعزامی هلال احمر بودند که در امر نجات و انتقال مادر باردار به مرکز درمانی نقش آفرینی کرده بودند .

اتفاق جالبی که چند روز پیش افتاد 

چند روز پیش اتفاقا داوطلبان جمعیت هلال احمر استان و شهرستان ورزقان اقدام به اعزام کاروان سلامتی و حمایتی به روستای برازین ورزقان می کنند؛ لینک خبر:

http://rcs-ea.ir/news/tabid/243/ArticleID/3025

 و اتفاقا خانم وظیفه شناس هم در این کاروان سلامتی حضور داشتند اتفاق جالبی که می افتد دیدار با (محمد) همان نوزادی است که در زمستان سال 93 در آن بوران برف و کولاک با کمک بچه های هلال احمر صحیح و سالم بدنیا آمده بود.محمد همانگونه که از تصویرش پیداست اکنون پسر خوش قیافه ای شده که دیدارش برای بچه های عضو تیم کوهستان خاطره انگیز است . بقلم:شهودی

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است