جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2996  | تاریخ خبر : 1397/02/25  | ساعت : 13:42

حضور معاون دانشجویی و جوانان در سومین دوره از کارگاه های کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در تبریز


سومین دوره از کارگاه های تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد پس از حضور رئیس سازمان جوانان در مراسم افتتاحیه و روز اول کارگاه ها، در دومین روز میزبان معاون جوانان و دانشجویی سازمان در تبریز به کار خود پایان داد.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، علی گنج کریمی در روز پایانی سومین دوره از کارگاه های کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد، میهمان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ۲۰۱۸ بود.
معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از محل برگزاری دوره های تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در مرکز N.PMC تبریز، در آخرین کارگاه روز پایانی سومین دوره نیز شرکت کرد و شاهد گزارش نماینده کارگروه ها از نتایج پایانی مباحثه و ارائه ایده های استخراج شده بود.
گنج کریمی ضمن قدردانی از حوزه معاونت جوانان آذربایجان شرقی برای ایده و میزبانی این دوره ها اظهار داشت: این دوره ها و آموزش قشر جوان و اعضای داوطلب سازمان جوانان برای کاهش آسیب های اجتماعی بخصوص در زمینه اعتیاد، حرکت بسیار ارزشمندی است و قطعا تاثیرات آن در جامعه به زودی مشهود خواهد بود.
لازم به ذکر است به گفته معاون جوانان استان آذربایجان شرقی، دوره های چهارم تا هفتم این سری از کارگاه های تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد به روش shep-model ، بعد از ماه مبارک رمضان در تبریز تداوم خواهد داشت.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است