جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2989  | تاریخ خبر : 1397/02/22  | ساعت : 15:30

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

در بحث آسیب های اجتماعی ومعضل اعتیاد از جوانان غفلت شده است


نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه کارگاههای کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد سازمان جوانان هلال احمر در تبریزگفت : در بحث آسیب های اجتماعی ومعضل  اعتیاد از جوانان غفلت شده است.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، محمد اسماعیل سعیدی  اظهار داشت : در طول سالهای گذشته در بحث معضلات و آسیب های اجتماعی از جوانان  غفلت شده است و بایستی برای جبران کاستی ها به جوانان عزیز توجه شود .
وی ادامه داد : امید آفرینی در میان جوانان با هموار نمودن  زمینه تحقق  4 اصل  مهم تحصیل، اشتغال ، ازدواج و مسکن میسر خواهد بود که بدلیل غفلت از این اصول ما شاهدگسترش  ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در میان جوانان هستیم .
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود : بدلیل حساسیت موضوع جوانان ، اخیرابحث  تفکیک سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته است .
وی با اشاره به هزینه سنگین درمان معتادان گفت : هزینه درمان معتادان در کشور بسیار سنگین بوده و نتایج مطلوبی در پی نداشته است  و بایستی برای گرفتن نتیجه  ، هزینه های درمان را بطرف پیشگیری سوق دهیم  که در این صورت بسیاری از معضلات رفع خواهد شد .
سعیدی با تجلیل از زحمات نیروهای جمعیت هلال احمر در حوادث و بحرانها گفت : یکی از اصول مهم اسلام عدم غفلت از انسانها و مسلمانان است که در این خصوص جوانان هلال احمر به این امر مهم در مقاطع مختلف جامعه عمل پوشانده اند .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است