جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2984  | تاریخ خبر : 1397/02/21  | ساعت : 16:58

در خطبه های نماز جمعه تبریز صورت گرفت :

تجلیل نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی وامام جمعه تبریز از نیروهای هلال احمر


حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی وامام جمعه تبریز در خطبه های این هفته  نماز جمعه تبریزاز نیروهای هلال احمر تجلیل نمود .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، وی در بخشی از خطبه های دوم نماز جمعه تبریز با تجلیل از نیروهای هلال احمر گفت :  برهمه لازم است تا از نیروهای هلال احمر ،این  زحمت کشان جامعه تشکر و قدردانی  کنند، نیروهایی که در تمام سوانح و تصادفات حاضر هستند .
نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی با بر شمردن وظایف هلال احمر افزود : وظیفه هلال احمر ارائه خدمات امدادی در هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی مثل زلزله، سیل و ... ارائه کمک‌های اولیه در حوادث غیرمترقبه،برنامه‌ریزی و اقدام در جهت آمادگی مقابله با حوادث و سوانح و آموزش عمومی در این زمینه و تربیت کادر امدادی و نیروی انسانی مورد نیاز،ارسال کمک و اعزام عوامل امدادی و درمانی به سایر کشورها در صورت لزوم ،کمک به امر توانبخشی و ارائه خدمات اجتماعی در جهت تسکین آلام آوارگان، پناهندگان، معلولین و... و ایجاد حس تعاون، تفاهم، دوستی و نیکوکاری بین مردم وتلاش در جهت تسکین آلام بشری و کمک به امر سلامت و دفاع از ارزش‌های انسانی وکوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت‌ها می باشد .
امام جمعه تبریز  تصریح کرد : هلال احمرجمهوری اسلامی ایران  با بکار گیری نیروهای متعهد وبا  تربیت انسانهای فداکارو ایثارگرهمواره   سفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومان و گرفتاران  هستند ،ما بعینه در حوادث دیدیم که نیروهای هلال احمر در زلزله ها چقدر فعال هستند وچقدر افراد گرفتار را نجات داده اند و با تربیت سگهای زنده یاب  در نجات مصدومان و گرفتاران از زیر  آوار نقش اساسی ایفا نموده اند .

 

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است