جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2917  | تاریخ خبر : 1396/12/19  | ساعت : 17:02

دیدارسرپرست و کارکنان و اعضای هلال احمربا فرماندار تبریز


جمعی از اعضا و کارکنان  و سرپرست جمعیت هلال احمر تبریز با حضور در فرمانداری با فرماندار جدید تبریز دیدار و گفتگو کردند 
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، صبح روز شنبه 19 اسفند جمعی از اعضا و کارکنان  و سرپرست جمعیت هلال احمر تبریز با حضور در فرمانداری با مهندس علیارراستگو فرماندار جدید تبریز دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار مهندس علیارراستگو فرماندار جدید کلانشهر تبریزبا تقدیر و تشکر از نیروهای جمعیت  هلال احمر، بخاطر امداد رسانی به مردم آسیب دیده از زلزله اخیر استان کرمانشاه گفت : برای پاسخگویی به حوادث احتمالی بایستی نیروهای امدادی از آمادگی لازم برخوردار بوده و به جدیدترین وسایل امدادی تجهیز شوند .
وی ادامه داد : یکی از مهمترین راههای کاهش تلفات در حوادث و بحرانها ،لزوم ارائه آموزشهای عمومی و همگانی برای مردم می باشد که جمعیت هلال احمر در این خصوص وظیفه مهمی بر دوش دارد .
در این دیدار صمد شریفی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تبریز گزارشی  از فعالیتهای جمعیت هلال احمر تبریز در طو سه ماه گذشته را ارائه داد .
وی راه اندازی اتاق کشیک امدادی جمعیت هلال احمر  تبریزوراه اندازی اتاق آماده عملیات و خانه هلال خسروشاه و ارائه آموزش های امدادی و عمومی  را از اقدامات مهم جمعیت هلال احمرکلانشهر تبریز  در طول 3سه ماهه گذشته عنوان نمود و ازاجرای طرح امداد و نجات نوروزی و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در نوروز 97 خبر داد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است