جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2882  | تاریخ خبر : 1396/11/09  | ساعت : 12:15

تجلیل نماینده شبستر در خانه ملت از عملیاتهای برفی نجاتگران هلال احمر آذربایجان شرقی


نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس از جمعیت هلال احمر شبستر بازدید و از خدمات و عملیاتهای نجاتگران هلال احمر در برف و کولاک تجلیل بعمل آورد 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛ معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان از بخش های مختلف آن  بازدید وبا رئیس و کارکنان و نجاتگران  هلال احمر از نزدیک دیدار و گفتگو کرد .

وی بابرقراری  تماس تلفنی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از عملیات های امدادی انجام یافته توسط نجاتگران پایگاههای امدادجاده ای در برف وکولاک روزهای اخیر در استان و نجات تعداد کثیری از مسافران و در راه ماندگان و اسکان و تغذیه آنها ، تجلیل بعمل آورد .
معصومه آقاپور علیشاهی در این دیدار علاوه بر بازدید از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر شبستر،با حضور در کلاس دوره تخصصی امداد ونجات جاده ی نجاتگران جمعیت هلال احمر شبستر از نزدیک  در جریان روند اقدامات و نحوه استفاده از تجهیزات امدادی در حوادث جاده ای قرار گرفت و بر رفع نواقص و تکمیل تجهیزات امدادی قول مساعد داد.
گفتنی است در این دیدار علی غفاری رئیس جمعیت هلال احمر شبستر گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در سال 96 را بسمع و نظر نماینده شبستر رساند .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است