جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2811  | تاریخ خبر : 1396/07/30  | ساعت : 08:42

دیدار مدیر عامل و معاونین هلال احمر با استاندار آذربایجان شرقی


مدیر عامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با استاندار آذربایجان شرقی دیدار نمودند .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛شب گذشته شنبه 29 مهر ماه مدیر عامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور در استانداری با دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به معرفی اجمالی جمعیت هلال احمر استان و اقدامات جمعیت در حوزه های  امداد ونجات ،درمان،وتوانبخشی ،آموزش ،داوطلبان جوانان و امور عمرانی  پرداخت.
وی با اشاره به تاریخچه هلال احمر وقدمت آن در  تبریز  از راه اندازی گنجینه آموزشی و پژوهشی هلال احمرهمزمان با تبریز 2018 خبر داد.
کنعانی در پایان گزارشی از روند ساخت و تکمیل پروژه بزرگترین پایگاه پشتیبانی و امدادی هلال احمر در  شمالغرب کشور واقع در سعید آبادارائه و خواستار مساعدت  استاندار محترم برای اتمام این پروژه شد .
در پایان این دیدار دکتر مجیدخدابخش استاندار آذربایجان شرقی  طی سخنان کوتاهی خواستار برنامه ریزی جامع جمعیت  هلال احمر استان  برای تبریز 2018 شد و از بازدید قریب الوقوع خود از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان به ویژه پروژه عمرانی پایگاه امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان در منطقه سعید آباد خبر داد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است