جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2808  | تاریخ خبر : 1396/07/23  | ساعت : 09:04

امام جمعه جلفا:

نیروهای داوطلب ذخیره هلال احمر هستند


امام جمعه جدید شهرجلفا در دیدار با کارکنان و اعضای هلال احمر از تلاش ها و خدمات هلال احمر تقدیر نمود 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام سنجری امام جمعه جدید  جلفا در دیدار با سرپرست و کارکنان و اعضای داوطلبان ،جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا با اشاره  به نقش والای جمعیت  هلال احمر در گره گشایی از مشکلات و نجات جان مردم در حوادث و بلایا گفت : نیروهای جمعیت هلال احمر در حوادث و بلایا همواره در کنار مردم بوده و به کمک مصدومان حوادث می شتابند .

وی  با بیان اینکه نجات جان مردم در دین مبین اسلام از جایگاه والایی برخوردار است افزود : جای بسی خرسندی است که  اصول  هلال احمر  بر گرفته از مبانی دینی و اخلاقی بوده وبرای امدادگران   اجر و صواب بسیار در نزد پرودگار متعال منظور است .
امام جمعه جلفا در ادامه، از مجموعه جمعیت هلال احمر و فعالیت این جمعیت که در امر خدمت رسانی به مردم و ارائه کمک های امدادی پیش قدم بوده تشکر نموده و نیروهای داوطلب را اعم از نجاتگران ، داوطلبان و جوانان را ذخیره واقعی هلال احمر دانست و حفظ قدر و منزلت ایشان را مورد تاکید قرار داد .

عضویت امام جمعه  جلفا در داوطلبان هلال احمر 

در پایان این دیدار حجت الاسلام سنجری امام جمعه جدید  جلفا به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر درآمد.
در این دیدار میر یحیی میر ابراهیم زادهسرپرست جمعیت هلال احمر جلفا با تبریک انتصاب  حجت الاسلام سنجری به عنوان امام جمعه  جلفا، خلاصه ای از عملکرد و فعالیت های این جمعیت در طول سال را ارائه نمود.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است