جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2691  | تاریخ خبر : 1396/04/21  | ساعت : 08:32

باحضور فرماندهی حوزه 2 بسیج کارمندی صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی


جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی،باحضورفرماندهی حوزه 2 بسیج کارمندی برگزار شد .

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی،باحضورفرماندهی حوزه 2 بسیج کارمندی و مدیر عامل هلال احمر استان صبح روز دوشنبه 19 تیر ماه در سالن سمعی بصری هلال احمر برگزار شد .
سرهنگ بهروزی فرمانده حوزه 2 بسیج کارمندی آیت الله شهید مدنی با تجلیل از اقدامات هلال احمر در راستای محرومیت زدایی و برگزاری اردوهای جهادی گفت : نیروهای هلال احمر با اعزام کاروانهای جهادی به مناطق محروم و روستاهای دور افتاده با همکاری بسیج اقدامات خوبی در راستای کمک به محرومان انجام می دهد .
وی ادامه داد  : در ادارات بایستی تقویت باورهای دینی و اعتقادی کارکنان در اولویت قرار گیرد،اگر باورهای دینی و مبانی اعتقادی کارکنان تقویت شود جلوی بسیاری از ناهنجاری های اداری و اجتماعی قطع و یقین گرفته خواهد شد .
فرمانده حوزه 2 تصریح کرد :کار توام با اخلاص ،نقش بسزایی  در تکریم ارباب خواهد داشت وبایستی روحیه بسیجی و جهادی و انقلابی که مطالبه مقام معظم رهبری است در کارکنان ادارات تقویت شود

سرهنگ بهروزی در پایان با اشاره به حساسیت حوزه فرهنگ ابراز نمود :مقام معظم رهبری در بحث مسائل فرهنگی آتش به اختیار را مطرح فرمودند که بایستی برابر فرمایش معظم له بسیجیان در این حوزه نقش آفرینی کرده و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حضور پر رنگ و موثر داشته باشند
سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی هم در این نشست با تبریک پیروزی های بدست آمده در عراق و موصل گفت : بحمدالله با مجاهدتها و رشادتهای مدافعان حرم و نیروهای مردمی ،داعش و تکفیری ها در عراق و سوریه با شکست مواجه شده و روبه اضمحلال هستند .   
وی ادامه داد : روحیه جهادی و بسیجی در نجاتگران و عوامل هلال احمر  موج می زند و در تمامی عملیاتهای هلال احمر ایثار  واز خود گذشتگی سرلوحه اقدامات امدادگران می باشد .
کنعانی با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی نجاتگرانی که درراه کمک به مردم به رحمت خداپیوسته اند بر روان پاک 2 تن از نجاتگران زنجان که در راه امدادرسانی به گرفتاران جان خودرا از دست داده اند درود و سلام فرستاد .
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای جمعیت  هلال احمر استان آذربایجان شرقی در ادامه گزارشی از اقدامات انجام یافته توسط بسیج ارائه داد .
در پایان این نشست ،احکام انتصاب  اعضای شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج هلال احمر توسط فرمانده حوزه 2
صادر گردید و هر کدام از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را پیرامون فعالیت های بسیج ارائه دادند .
@helalaazarbayjaneshargi

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است