جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2637  | تاریخ خبر : 1396/02/15  | ساعت : 09:53

درهفته هلال احمر؛

استادیوم یادگار امام تبریز رنگ و بوی هلال احمر بخودگرفت


درهفته سی ام لیگ برترفوتبال ،بازیکنان تیمهای تراکتورسازی و نفت تهران وتماشاگران حاضر در استاديوم 70 هزار نفری یادگار امام تبریز   قبل از آغاز بازی هفته هلال احمر را گرامی داشتند .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، عصر روز پنجشنبه 14 اردیبهشت در هفته سی ام لیگ برتر فوتبال  و همزمان با هفته هلال احمر و در آستانه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر بازیکنان دو تیم تراکتور سازی تبریز و نفت تهران و تماشاگران حاضر در استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام تبریز به مقام شامخ امدادگران و نجاتگران هلال احمر و فعالان عرصه ی امداد و نجات ادای احترام کرده و روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را گرامی داشتند.
در این مراسم که با همکاری روابط عمومی هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی ترتیب یافته بود ، سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بهمراه اعضای تیم واکنش سریع و نجاتگران و داوطلبان و جوانان و غنچه های هلال قبل از آغاز بازی دو تیم، با بازیکنان و سر مربیان هر دو تیم دیدار نمود.
همچنین جمعی از نجاتگران ، امدادگران ، داوطلبان، جوانان، اعضای تیم  واکنش سریع و غنچه های هلال ، اقدام به حمل پرچم هلال احمر بر دور  میدان بازی استادیوم یادگار امام نمودند که با تشویق  های حاضران روبرو شدند .
گفتنی است؛ امسال هفته هلال احمر با شعار "دنیایی در انتظار صلح " از 13 اردیبهشت آغاز و تا پایان 14 اردیبهشت تداوم داشته و برنامه های متنوعی از طرف هلال احمر استان در این هفته برگزار خواهد شد .
 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است