جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2628  | تاریخ خبر : 1396/02/09  | ساعت : 10:00

در دیدارمدیر کل تامین اجتماعی استان با مسئولین هلال احمر مطرح شد؛

تقدیر از تلاشهای جمعیت هلال احمر در حادثه سیل اخیر/ افزایش همکاری های فی مابین


 بمنظور افزایش همکاری های فی مابین مدیر کل تامین اجتماعی استان با حضور در هلال احمر با مدیران جمعیت دیدار و گفتگو کرد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،جعفر سمساری مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این دیدار گفت : جمعیت هلال احمر در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان از حوادث گوناگون از جمله سیل اخیر خدمات قابل توجهی انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد .

وی ادامه داد : تامین اجتماعی هم از جمله دستگاههایی است که در حوادث تقریبا بعد از نیروهای امدادرسان وارد عمل شده و در امر برقراری مستمری بیمه شدگان  حادثه دیده نقش آفرینی می کند .
سمساری به لزوم فراگیری آموزش های امدادی اشاره کرد و افزود : تامین اجتماعی این آمادگی را دارد که با کمک جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری کلاسها و دوره های امداد وکمکهای اولیه برای کارکنان خود نماید .
مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در ادامه به تشریح وظایف تامین اجتماعی پرداخت و گفت : هدف ما در تامین اجتماعی افزایش افراد و خانوارهای تحت پوشش می باشد تا افراد با اطمینان خاطر به کار و فعالیت بپردازند .
وی تصریح کرد : در استان آذربایجان شرقی ما بالغ بر 2 میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی داریم که از این میان 670 هزار نفر بیمه شده اصلی بوده و مابقی افراد تحت تکفل آنها می باشد .
سمساری خاطر نشان کرد : همچنین ما در استان 149 هزار نفر  مستمری داریم که 7400 نفر آنها از کار افتاده بوده و 66 هزار نفر بازماندگان حوادث می باشند .
در این دیدار که در حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان انجام گرفت : دکتر سید هادی موسوی معاون بهداشت و درمان توانبخشی و جانشین مدیر عامل گزارشی از وظایف هلال احمر در حوزه های امداد ونجات ،داوطلبان ،جوانان و آموزش وبهداشت درمان و توانبخشی ارائه و از آمادگی جمعیت هلال احمر برای انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان تامین اجتماعی استان خبر داد .

 عضویت داوطلبانه مدیر کل تامین اجتماعی در هلال احمر 

در پایان این دیدار جعفر سمساری مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با پر کردن فرم و پوشیدن لباس به عضویت سازمان  داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمدند .
https://t.me/helalaazarbayjaneshargi

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است