جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2486  | تاریخ خبر : 1395/12/07  | ساعت : 09:01

در خطبه های نماز جمعه این هفته کلیبر؛

تاکید امام جمعه شهرستان کلیبر بر مشارکت همگانی درطرح ملی خادم


امام جمعه شهرستان کلیبر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کلیبر خواستار مشارکت همگانی در اجرای طرح ملی خادم هلال احمر شد 
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام موسوی  در خطبه های نماز جمعه این هفته کلیبر با اشاره به اهمیت آموزشهای همگانی گفت :حادثه هرگز خبر نمی کند و بایستی برای مقابله با انواع حوادث و بلایای طبیعی و اتفاقات پیش بینی نشده آحاد مردم آمادگی داشته باشند .
وی ادامه داد : از عموم مردم در خواست می کنیم در اجرای طرح ملی خادم "خانواده آماده در مخاطرات "با ماموران و کارشناسان جمعیت هلال احمر نهایت همکاری را داشته باشند .
امام جمعه کلیبر ضمن قدردانی از طراحان و مجریان طرح ملی خادم اظهار داشت :خانواده ها برای آشنایی با حداقل آموزش های لازم در مواقع بحرانی و حوادث غیر مترقبه حتما با اعضا و تسهیل گران هلال احمر همکاری نمایند تا شاهد افزایش سطح آمادگی خانواده ها در برابر مخاطرات باشیم .
شایان ذکراست جمعی از نجاتگران و مربیان جمعیت هلال احمر شهرستان کلیبر با لباس فرم در مراسم معنوی و عبادی سیاسی نماز جمعه  حضوریافته بودند که بعد از مراسم نماز جمعه طرح مراجعه به درب منازل بصورت رسمی در کلیبر آغاز شد .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است