جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   2435  | تاریخ خبر : 1395/11/21  | ساعت : 17:32

توسط معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر آذربایجان شرقی :

آزمون ایثار برای نجاتگران شمالغرب کشور در تبریزبرگزار شد


 

با شرکت 136 تن نجاتگر، از 3 استان آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی و اردبیل آزمون ایثاردر تبریز برگزار شد 
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، مهدی رحیمی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت :در راستای اجرای بخشنامه سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ،مبنی بر برگزاری آزمون ایثار برای نجاتگران حائز شرایط 3 استان شمالغرب کشور،جهت کسب درجه ایثار ، این آزمون در مدت 4 روز در 14 آیتم تعریف شده در محل پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز برگزار شد .
وی ادامه داد :در  این آزمون ناظران سازمان امداد ونجات و مربیان مهارتهای مختلف از 5 استان از نزدیک بر روند امور نظارت داشتند و نسبت به اخذ آزمون در 14 مرحله  که 9 مرحله آن مربوط به آمادگی جسمانی و 5 مرحله آن مربوط به مراحل مهارتی بود اقدام کردند .
معاون  آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تصریح کرد : در صورتی که نجاتگران در این آزمون موفق به اخذ امتیازات  لازم شوند درجه ایثار به آنها اعطا خواهد شد .

کنعانی:هدف از برگزاری آزمون ایثار افزایش مهارتهای نجاتگران است 

سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز در طی بر گزاری آزمون با حضور در محل برگزاری آزمون با نجاتگران دیدار و از نزدیک در جریان برگزاری آزمون قرار گرفت .
کنعانی در این بازدید به رسالت مهم جمعیت هلال احمر در حوزه  آموزشهای تخصصی و عمومی پرداخت و گفت : جمعیت هلال احمر در بحث آموزشهای همگانی مردم و همچنین آموزش های تخصصی نیروهای امدادی و نجاتگران وظایف سنگینی بر عهده دارد و امسال در قالب طرخ ملی خادم  بشدت پیگیر اجرای آموزش های امداد ونجات برای بالا بردن سطح تاب آوری جامعه و ارتقا آمادگی های اقشار مختلف جامعه هستیم .
وی هدف از برگزاری آزمون ایثار را افزایش مهارت نجاتگران دانست و گفت : نجاتگران در این آزمون علاوه بر افزایش مهارت برای کمک به مردم در مواقع بروز حادثه ،شانس جذب و استخدام خودرا در جمعیت هلال احمر بالا می برند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است