جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1739  | تاریخ خبر : 1395/01/25  | ساعت : 17:51

در آستانه برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر:

مانور" دور میزی" چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر اسـتان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات پتروشیمی تبریز برگزار گردید


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،در آستانه برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر ،مانور" دور میزی" چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر اسـتان آذربایجان شرقی تبریزباحضوررئیس ستاد انتخابات مجامع استان ، روسا ، نمایندگان هیات های نظارت و ستادهای اجرایی در سالن اجتماعات پتروشیمی برگزار گردید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در آستانه برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر:

مانور" دور میزی" چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر اسـتان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات پتروشیمی تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،در آستانه برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر ،مانور" دور میزی" چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر اسـتان آذربایجان شرقی تبریزباحضوررئیس ستاد انتخابات مجامع استان ، روسا ، نمایندگان هیات های نظارت و ستادهای اجرایی در سالن اجتماعات پتروشیمی برگزار گردید.
در آغاز این مراسم حجت الاسلام محمد علی احمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گفت:اگر اخلاص و معنویت حتی در اعمال بسیار کوچک مد نظر قرار گیرد در نزد خداوند اجر بسیار عظیمی در پی خواهد داشت اما اگر اعمال بسیار بزرگی انجام دهیم و اخلاص و معنویت در آن لحاظ نشود در نزد پرودگار متعال ذره ای پاداش نخواهد داشت 
وی با اشاره به وظایف سنگین دست اندرکاران انتخابات مجامع  گفت: در تمامی اعمال خود فتوت و جوانمردی را منظور و هیچ وقت انسانیت و اخلاق انسانی را فدای  ریاست و مادیات نکنیم  .
حجت الاسلام محمدعلی احمدیان  با قرائت بخشهایی از وصیت نامه مولای متقیان حضرت علی (ع) به امام حسن و حسین علیهم السلام جمع حاضر را به رعایت  تقوى وترس از خدا  وپرهیز از دنیا طلبی و عدم تاسف به آنچه از دست می رود و  گفتن سخن حق دشمن ظالم ویاور مظلوم بودن تاکید کردند ونظم امور خود با خدا واصلاح ذات البین را از صفات افراد مومن دانستند. 

امیدواریم با تدابیرانجام شده شاهد برگزاری انتخابات مجامع  سالم و با شکوه و شفاف در سطح استان باشیم

در ادامه مراسم سعید کنعانی مدیر عامل و رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت: چهارمین دوره انتخابات مجامع  در این دوره کاملا متمایز با دوره ها قبل بوده و علی رغم همزمانی با برنامه های دهه فجر و طرحهای گسترده ای مانند طرح  ملی امداد ونجات جاده ای ،شانزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و طرح فرشتگان رحمت  در استان ما با اهتمام شبانه روزی روسا و مدیران و کارکنان تا حال بخوبی انجام و امیدواریم با تدابیراتخاذ شده شاهد برگزاری انتخابات مجامع  سالم و با شکوه در سطح استان باشیم و نتایج آن موجب پیشرفت جمعیت هلال احمر استان گردد.

انتخابات مجامع هلال احمر تبلور حضور داوطلبان و جوانان و نجاتگران است

وی با تجلیل از دستاندرکاران طرح ملی خدمات نوروزی 95 و هیاتهای نظارت و ستاد های اجرای انتخابات مجامع گفت: برابر  ماده 7  اساسنامه  جمعیت هلال احمر ،  مجامع  اعم از مجمع عمومی،مجمع استانی و مجمع شهرستانی از ارکان اصلی جمعیت هلال احمر محسوب می شوند و انتخابات مجامع برای جمعیت هلال احمر از اهمیت بسار بالایی بر خوردار است و در واقع انتخابات مجامع هلال احمر تبلور حضور داوطلبان و جوانان و نجاتگران وامدگران  است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به جایگاه داوطلبان در نهادهای عام المنفع و هلال احمر سایر کشور ها عنوان کرد :رکن اصلی هلال احمر در واقع داوطلبان هست  و اکثر هلال احمر ها و صلیب سرخ ها با کمک نیروهای داوطلب اداره می شودکه بایستی ماهم در جمعیت هلال احمراستان نسبت به تقویت خدمات داوطلبانه اقدام و زمینه استفاده از توان و افکار داوطلبانه را روز به روز در هلال احمر فراهم  نماییم .
وی ادامه داد ،جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور برابر دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمراز طریق دبیرخانه مرکزی  ،اقدام به تشکیل ستاد اجرایی در مرکز استان و تمامی شعب تابعه نمود.

نزدیک به 10 هزار نفر از اعضای جوانان و داوطلبان و امدادگران در انتخابات مجامع هلال احمر حق رای خواهند داشت 

کنعانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امسال انتخابات مجامع هلال احمر منوط به  ثبت مشخصات اعضا در سامانه ثبت نام می باشد  و می توان گفت وجه تمایز چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر نسبت به دوره های قبل وارد کردن مشخصات اعضا " انتخاب کنندگان " و "انتخاب شوندگان " به سامانه انتخابات هست بنابراین در سطح استان با بکار گیری نیروهای داوطلبان و کارکنان خبره و وارد به کامپیوتر بصورت شبانه روزی کار وارد کردن مشخصات اعضا به سامانه انتخابات مجامع شروع و تاپایان مهلت مقرر مشخصات  نزدیک به 10هزار نفر از اعضای جوانان  و داوطلبان و امداد گران و نجاتگران  به سامانه وارد و از طریق ستاد مرکزی مورد تایید قرار گرفت که در روز رای گیری حق رای خواهند داشت.سعید کنعانی با اشاره به میدان دادن به نیروهای جوان و افکار نو گفت : جوانان ما دارای  افق دید باز و روشن بوده و ما بایستی از ایده های آنها نهایت استفاده را بکنیم .
وی ادامه داد: یکی از مهمترین محاسن برگزاری انتخابات مجامع در هلال احمر بر انگیختن حس مشارکت در کارهای عام المنفعه برای داوطلبان و جوانان و نجاتگران و امدادگران می باشد که بنوعی بعنوان صاحبان هلال احمر پای کار آمده و در برنامه ریزی های  هلال احمر مشارکت می نمایند واقدام مهم  دیگری باز بینی و بروز رسانی اعضای هلال احمر می باشد.

یکی از ویژگیهای برجسته چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر سیستماتیک بودن آن است 

دکتر محمد حسین منافی رئیس هیات نظارت برچهارمین دوره  انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان هم در این نشست طی سخنانی با تجلیل از زحمات دستاندرکاران انتخابات  گفت: انشاالله این دوره از انتخابات هم در استان ما با شکوه برگزار خواهد شد .
وی یکی از ویژگیهای برجسته چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر را سیستماتیک بودن و پیروی از یک سیستم  عنوان کرد و گفت : برگزاری مانور دور میزی انتخابات مجامع اقدام شایسته ای هست که امروز از طرف ستاد اجرایی انتخابات مجامع برگزار می شود .
دکتر منافی  با تجلیل از زحمات عوامل هلال احمر در طول طرح نوروزی سال 95 گفت : خدمات جمعیت هلال احمر در ایام تعطیلات نوروزی بسیار بر جسته بوده و نقش مهمی در راستای کاهش حوادث جاده ای و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی داشت.وی در پایان از  تعامل و همکاری تنگاتنگی مابین  هیاتهای نظارت و اجرایی تشکر و قدردانی کردند.

برگزاری مانور دور میزی چهارمین دوره انتخابات مجامع

در ادامه این مراسم فیروز خوش اخلاق  رئیس ستاد اجرایی چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمرشهرستان تبریزبه تشریح بخشنامه ها و دستورالعمل های  انتخابات پرداخت و بصورت نمادین صندوق رای پلمپ و در محل تعبیه و مشخصات انتخاب شوندگان  در محل نصب و یک تن  از رای دهندگان رای خود را به صندوق رای انداختند و درپایان روسای ستادهای اجرایی و هیات های نظارت سوالات خود را پیرامون انتخابات مطرح و توضیحات لازم از طرف مسئولین ارائه گردید. 

تجلیل ازخدمات 15 ساله محمود خیر اندیش در جمعیت هلال احمر 

در حاشیه  این مراسم از زحمات و خدمات قریب به 15 سال محمود خیر اندیش از یادگاران 8 سال دفاع مقدس و پیشکستوان عرصه جهاد و امداد با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.محمود خیر اندیش در این مراسم گفت : خدمت در جمعیت هلال احمر توفیقی است که خداوند متعال به انسانهای عاشق خدمت به مردم عنایت فرموده ودراین مدت بنده جز خدمت به مردم هدف دیگری نداشته ام و رفت و آمدها از خصایص سیستم اداری است .وی مدیریت بر قلبها در کنار مدیریت کلاسیک را عامل موفقیت مدیران دانست. 
گفتنی است ،جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برای برگزاری انتخابات مجامع از آمادگی کامل برخوردار بوده و انشالله در مورخه 23اردیبهشت 95 همزمان با  سراسر کشور شاهد برگزاری یک انتخابات با شکوه در 20شعبه استان  خواهیم بود  .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است