جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1693  | تاریخ خبر : 1395/01/05  | ساعت : 15:03

بازدید معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پست نوروزی هلال احمر در ائل گولی تبریز


محمدصادق پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراه مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز  از طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر واقع درائل گولی تبریز  بازدید کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

بازدید معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پست نوروزی هلال احمر در ائل گولی تبریز


محمدصادق پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراه مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز  از طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر واقع درائل گولی تبریز  بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،صبح امروزپنجشنبه 5 فروردین مهندس محمدصادق پور مهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از محل برپایی بزرگترین ایستگاه ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمردر شمالغرب کشور واقع در پارک ائل گولی تبریز بازدید و از نزدیک در جریان خدمت رسانی به مسافران نوروزی قرار گرفت.
بنابراین گزارش در این بازدید معاون عمرانی استاندار  ضمن تجلیل از خدمات گسترده جمعیت هلال احمر به مسافرین نوروزی گفت:امسال جمعیت هلال احمردرپایگاههای جاده ای و   در مبادی ورودی شهرها با برپایی چادر در خدمت مسافران نوروزی می باشد.


پیش بینی افزایش آمار گردشگران نوروزی در دور دوم سفرها


معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه آمار مهمانان نوروزی در سال جاری به دلیل شرایط آب و هوایی نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته، گفت: پیش بینی می شود این رقم در دور دوم سفرهای نورزی افزایش یابد.
محمدصادق پورمهدی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بزرگترین ایستگاه جوانان شمالغرب جمعیت هلال احمر در تبریز به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دستگاه های خدمت رسان در این ایام به بهترین نحو ممکن نسبت به ارائه خدمات به مهمانان و هموطنان تلاش می کنند.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان نیز همپای دیگر دستگاه ها در ارائه خدمات مختلف به گردشگران فعالیت می کند و در سالجاری با برنامه های جدید برای سلامت مردم و پیشگیری از مشکلات اقدام کرده است.
پورمهدی با اشاره به برپایی چادرهای جمعیت هلال احمر در سطح استان گفت: در این چادرها فشار و قند خون گردشگران نوروزی کنترل می شود.
وی افزود: در بحث سفرهای نوروزی ایجاد امنیت بین جاده ای برای هموطنان و مسافران حائز اهمیت بوده و دستگاه های دخیل در سفرهای نوروزی در راستای تامین رفاه مسافران، تمامی امکانات خود را بکار گرفته اند.


جمعیت هلال احمر امسال با 1200نفر نجاتگر و اعضای جوانان در71نقطه استان در خدمت مسافران نوروزی است  

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی نیز گفت: هلال احمر استان امسال در 71 پایگاه، پست های امداد و نجات و چادر و ایستگاه جوانان با بیش از 1200نفر نجاتگر و اعضای جوانان و پرسنل به مسافران نوروزی ارائه خدمت می کند. 
سعید کنعانی ادامه داد: 26 پایگاه ثابت امداد و نجات در طول سال به مسافران خدمات می دهند که در ایام اجرای طرح نوروزی امسال نیز 14 پایگاه سیار و موقت به این مجموعه افزوده می شود. 
وی اظهار کرد: 31 ایستگاه راهنمای نوروزی توسط معاونت جوانان هلال احمر استان در مبادی اصلی و ورودی شهرها و محل های پرتردد برپا می شود که در کنار آن 14 دستگاه خیمه نماز نیز برپاست. 
کنعانی با اشاره به ایجاد کمپین نه به تصادفات در کشور افزود: امیدواریم در ایام نوروز امسال شاهد کاهش حوادث و سوانح جاده ای باشیم. 
وی ادامه داد : معاونت جوانان هلال احمراستان  امسال  علاوه بر مبادی ورودی شهرها در3 نقطه پر تردد و مسافر پذیر  کلانشهر تبریز" لاله پارک و ائل گولی وبازار تاریخی و مسقف " بصورت ویژه  اقدام به برپایی  چادر ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی کرده است .
سرپرست جمعیت هلال احمر استان با اشاره به استقبال گسترده مسافران از ایستگاه ائل گولی تبریز  تصریح کرد: با همکاری شهرداری کلانشهر تبریز امسال  ایستگاه ائل گولی تبریز با استفاده از سازه و ابتکارو نو آوری هنرمندان  در ورودی ائل گولی مشرف به پارکینگ مسافران راه اندازی و برنامه های متنوعی از قبیل جنگ و اتوبوس شادی و تئاتر مجسمه  با هدف ترویج فرهنگ کاهش حوادث جاده ای تا پایان طرح نوروزی  در این ایستگاه اجرا خواهد شد.


مدیر کل بحران استانداری و فرماندار کلانشهر تبریز به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند

در حاشیه بازدید معاون عمرانی استاندار از پست نوروزی جوانان در ائل گولی تبریز دکتر ساعی مدیر کل بحران استانداری و دکتر شهرتی فر فرماندار کلانشهر تبریز با امضای طومار به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند واز خدمات وحضور پرنگ جوانان  ونجاتگران هلال احمر تقدیر بعمل آوردند .

پیوستن مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان به کمپین نه به تصادفات جاده ای 
حجت الاسلام محمدعلی احمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان هم در این روز با حضور در ایستگاه نوروزی ائل گولی تبریز و بازدید از قسمتهای مختلف آن با امضای طومار به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند.
گفتنی است درحاشیه بازدید معاون عمرانی استاندار جنگ شادی با همکاری شهرداری و هلال احمر در محوطه پارک ائل گولی برگزار  گردید که با استقبال گسترده مردم مواجه گردید.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است