جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1555  | تاریخ خبر : 1394/11/01  | ساعت : 16:39

در نشست هیات مدیره جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی عنوان شد:

تجلیل از خدمات مدیر عامل سابق /آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید/رعایت نظم اداری /اهمیت پایگاههای جاده ای وچابک سازی سازمان


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از خدمات  دکتر عزیز نوری مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان تجلیل و بر سرپرست جدید هلال احمر استان سعید کنعانی آرزوی موفقیت کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در نشست هیات مدیره جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی عنوان شد:
تجلیل از خدمات مدیر عامل سابق /آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید/رعایت نظم اداری /اهمیت پایگاههای جاده ای وچابک سازی سازمان 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از خدمات  دکتر عزیز نوری مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان تجلیل و بر سرپرست جدید هلال احمر استان سعید کنعانی آرزوی موفقیت کردند.
پرهیز از تبعیض  و دوری از هوای نفس درمدیریت ها 
در آغاز این نشست حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی احمدیان مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با تسلیت سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) با اشاره به نامه حضرت حضرت ( ع ) به اسود بن قطبه فرمانرواى حلوان گفت:امیرمومنان حضرت علی (ع) در دوران خلافت خویش همواره  منشور حکومتداری را در قالب نامه و خطبه و کلمات قصار عرضه نموده و در این نامه نیز مولای متقیان مهمترین عامل موفقیت مدیران در حکومت اسلامی را پرهیز از تبعیض  و دوری از هوای نفس  دانسته وآنها را سد راه اجرای عدالت در جامعه  می دانند که موجب ایجاد نارضایتی در مجموعه تحت امر می شوند.
 مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: یکی دیگر از عامل موفقیت مدیریت اسلامی مشورت و همفکری در امور با افراد صالح و درستکار است  چرا که افراد خود رای و خود مختار ،خود و مجموعه  مدیریتی خود را بخاطر انداخته وباعث زوال در امور می گردند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی احمدیان در پایان  با تجلیل از خدمات مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان  آقای دکتر عزیز نوری برای  سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان آقای سعید کنعانی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
اهمیت پایگاههای امداد جاده ای 
سعید کنعانی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی هم در این نشست  با تجلیل از خدمات مدیرعامل سابق و تقدیر از اعضای هیات مدیره هلال احمر استان  گفت : بحمدالله اعضای هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان ،اشخاص شاخص و بر جسته  استانی هستند که تجربیات ذیقیمت اجرایی  داشته و از مراتب علمی بالایی برخوردار هستند که از راهنمایی ها و مساعدتهای فکری ایشان در اداره امور بهره مند خواهیم  شد. 
کنعانی ادامه داد :پایگاههای امداد جاده ای  برای هلال احمر از اهمیت خاصی بر خورداربوده وعمده عملکرد جمعیت هلال احمر در نجاتگران و پایگاههای امداد جاده ای متمرکز شده است و تجربه ثابت کرده است که نیروهای پایگاههای امداد جاده ای در صف اول و مقدم امدادرسانی هستند وما سعی خواهیم کرد نسبت به رفع مشکلات و موانع پیش روی پایگاهها  اقدام نماییم.
انباشت نیروها در ستاد باعث افت چابکی سازمان شده است 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: در طول سالیانه گذشته انباشت نیروها در ستاد باعث افت چابکی سازمان گردیده است که در نظر داریم با ایجاد انگیزه در کارکنان ستادی نسبت به هدایت آنها به پایگاههای امداد جاده ای اقدام کنیم.
لزوم تکریم ارباب رجوع و رعایت نظم اداری 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با تاکید بر رعایت نظم اداری خاطر نشان کرد: رعایت نظم اداری عامل پیشرفت هر سازمان بوده  و در سایه ارتقای نظم و انضباط اداری از تداخل درامور بین بخشی دوری جسته و هر واحد بر اساس وظایف محوله اقدام  و با  همدلی و همگرایی مضاعف برای حاکم نمودن نظم اداری از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد.
وی به لزوم تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: خدمت به مردم شریف افتخاری است که خداوند نصیب ما خادمان کرده و همه ما بایستی در خدمت مردم کوشا باشیم و به هنگام مراجعه ارباب رجوع بایستی خود را بجای ارباب رجوع قرار داده و با این دیدگان در رفع و رجوع مشکلات و خواسته های  آنها اهتمام نماییم.
لزوم بازنگری در ناوگان فرسوده ترابری و لجستیک 
سعیدکنعانی با اشاره به پروژه در دست احداث پایگاه امدادی وپشتیبانی شمالغرب کشور در سعید آباد افزود: در کارهای عمرانی هم تا اتمام پروژه های نیمه تمام ، پروژه جدیدی را شروع نخواهیم کرد  و تمامی تلاشهای خودرا معطوف به  افتتاح فاز اول پایگاه سعید آباد خواهیم کرد.
وی به  لزوم بازنگری و ترمیم ناوگان فرسوده ترابری و لجستیک استان پرداخت و عنوان کرد:لجستیک جمعیت هلال احمر استان نیاز به بازسازی و ترمیم و تجهیز دارد که با مدیریت منابع مالی و در آمدی  در این راستا اقدام خواهیم کرد.
سعید کنعانی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در پایان تصریح کرد : بنده افتخار می کنم که یک امدادگرم و خدمت در پایگاههای امداد جاده ای برایم بسیار لذت بخش می باشد.
تجلیل از خدمات مدیریت سابق و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدیدهلال احمر استان
کاظم ویسی بازرس هیات  مدیره  جمعیت هلال احمر استان در سخنانی با تجلیل از خدمات دکتر عزیز نوری مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان گفت : مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان در عرصه های مختلف خدمت کرده واز افراد وفادار به نظام و انقلاب بودند و در جریان زلزله ارسباران هم کارنامه موفقی ارائه دادند و خوشبختانه مدیریت جدید هلال احمر استان هم از برخاسته از متن هلال احمر و منشا خدمات زیادی در استان و در ماموریتهای مختلفی شده اند . 
خانمها شیخ الاسلامی و بهمنی دیگر اعضای  هیات مدیره استان و حسین بلندی  بازرس هیات مدیره با ابراز خرسندی از انتخاب سرپرست  جدید از میان نیروهای جمعیت هلال احمر استان با تجلیل از خدمات شایسته و ارزشمند مدیریت قبلی ،برای مدیریت جدید آرزوی موفقیت و توفیق نمودند.
نامه حضرت امیر به مالک اشتر بهترین منشور برای مدیران ماست
دکتر محمدحسن لواسانی عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان با اشاره به چرخش مدیریت در سیستم اداری گفت: تودیع و معارفه در سیستم اداری طبیعی بوده  اما آنچه که مهم است این است که بعد از رفتن یک مدیر از خدمات ایشان در طول مدیریت به نیکی یاد کنند .
وی با آرزوی توفیق خدمت به مدیریت جدید هلال احمر استان افزود: بهترین منشور برای یک مدیر، نامه حضرت امیر (ع) به مالک اشتر است که مدیران ما می توانند با سرلوحه قرار دادن  توصیه و تذکرات حضرت امیر(ع) سعادت دنیا و آخرت را در طول مدیریت برای خود رقم بزنند .
در پایان این مراسم مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان با تبریک فرارسیدن ایام ا...دهه فجر به تشریح برنامه های جمعیت هلال احمر استان در طول ایام ا...دهه فجر پرداخت.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است