جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1493  | تاریخ خبر : 1394/09/18  | ساعت : 11:10

در شورای اداری هلال احمر آذربایجان شرقی مطرح شد: تاکید بر حفظ آمادگی پایگاههای امداد جاده ای / کمک به در راه ماندگان و گرفتاران در برف و کولاک


بمنظور بررسی نحوه ارائه خدمات امدادی به مسافران و در راه ماندگان در فصل زمستان ،مدیران و روسای جمعیت هلال احمر استان در تبریز گرد هم آمدند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

در شورای اداری هلال احمر آذربایجان شرقی مطرح شد :
تاکید بر حفظ آمادگی پایگاههای امداد جاده ای / کمک به در راه ماندگان و گرفتاران در برف و کولاک 

بمنظور بررسی نحوه ارائه خدمات امدادی به مسافران و در راه ماندگان در فصل زمستان ،مدیران و روسای جمعیت هلال احمر استان در تبریز گرد هم آمدند.
ترویج فرهنگ وقف در جامعه 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی احمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اشاره به فرارسیدن هفته وقف بر لزوم تبیین و تشریح خدمات واقفین و احیای این سنت حسنه در هلال احمر تاکید کرد.
وی در ادامه به اهمیت کار نجاتگران اشاره کرد و گفت: براساس آیات قرآن کریم اگر انسانی را از مرگ نجات دهیم به مثابه آن است که کل مردم دنیا را از هلاکت نجات داده ایم و خدمت در  جمعیت هلال احمر در این راستا بوده و نجاتگران هلال احمر کارشان خدمت به  خلق ونجات جان مردم است .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان در ادامه با اشاره به توصیه های نبی مکرم اسلام به حسن خلق و خوشرویی در برخورد با مردم تاکید کرد و افزود:اگربر چهره برادر مومن خود نگاه کنی وتبسم نمایی ، برای فرد صدقه مقبوله منظور می شود وصدقه مقبوله گناهان را می شوید ودفع خطر وضرر می کند وباعث خیر وبرکت می شود .
حفظ آمادگی و باز بینی تجهیزات و امکانات برای امداد زمستانی 
دکتر عزیز نوری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تشکر از همکاران وروسای شعب که در چندروز اخیر حوادث بارش های برفی را مدیریت نمودند،ابراز داشت: براساس پیش بینی های هواشناسی ، امسالی زمستانی سخت پیشرو خواهیم داشت  و ضروری است نسبت به حفظ آمادگی  و بازبینی تجهیزات پایگاههای امداد جاده ای و تامین مایحتاج لازم اقدام نماییم.
دکتر نوری از برگزاری موفق مراسم اربعین حسینی (ع) بویژه خدمات امدادگران هلال احمرکه درمرزها ودرداخل خاک عراق وبدون هیچ مشکل وحادثه ای اجراء گردید تجلیل کرد.
ایشان در ادامه بر بخشنامه جدید دبیرکل جمعیت هلال احمر اشاره و افزود: با عنایت به برگزاری انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نسبت به تهیه وتکمیل پرونده های اعضای داوطلب اقدام صورت پذیرفته وابلاغیه به دقت رعایت واقدام گردد .
در ادامه هر کدام از معاونین و روسای شعب نسبت به ارائه گزارش از حوزه مدیریتی خود اقدام ومشکلات وکمبودها مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است