جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1405  | تاریخ خبر : 1394/08/05  | ساعت : 13:16

همزمان با نخستین روز هفته پدافند غیرعامل صورت گرفت:

برگزاری کارگاههای آموزشی حفاظت گفتار و پدافند غیر عامل در تبریز


همزمان با نخستین روز از هفته پدافند غیرعامل کارگاههای آموزشی حفاظت گفتار و پدافند غیر عامل برای مدیران و کارشناسان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

همزمان با نخستین روز هفته پدافند غیرعامل صورت گرفت:
برگزاری کارگاههای آموزشی حفاظت گفتار و پدافند غیر عامل در تبریز

همزمان با نخستین روز از هفته پدافند غیرعامل  کارگاههای آموزشی حفاظت گفتار و پدافند غیر عامل برای مدیران و کارشناسان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی احمدیان  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اشاره به آیات و احادیث گفت:مولای متقيان حضرت علی (ع) در باب راز داری و حفاظت از گفتار می فرماید: سینه مومن بایستی صندوقچه اسرار او باشد . 
وی در ادامه با قرائت روایتی از امام جعفرصادق (ع)افزود:حضرت امام جعفر صادق راز انسان را مانند خون انسان می داند که بغیر از رگ خود در جای دیگر جاری نمی شود .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر لزوم تواضع و فروتنی در رفتار و کردار و گفتار  بر پرهیز از هر گونه تکبر و غرور و جاه طلبی تاکید کرد.
دکتر عزیز نوری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل گفت :بایستی در خصوص پدافند غیر عامل فرامین مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا لحاظ و تدابیر عملی اتخاذشود.دکتر نوری ادامه داد: دامنه پدافند غیر عامل در دنیای امروز بسیار گسترده بوده و بایستی
جهت حفاظت از زیر ساختهای حیاتی اقدامات اساسی از ناحیه دستگاههای متولی امر صورت پذیرد. 
در ادامه این نشست اساتید حوزه حفاظت گفتار در مشاغل حساس و پدافند غیر عامل کارگاه آموزشی خود را برگزار و مباحث   مفصلی در خصوص پدافند غیر عامل   حفاظت گفتار ارائه نمودند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است