جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1268  | تاریخ خبر : 1394/06/09  | ساعت : 16:54

"ابوالفضل " نوزادی که در آمبولانس هلال احمر اهرچشم به دنیا گشود


با کمک سرخپوشان و نجاتگران شهدای ارسباران جمعیت هلال احمرشهرستان اهر بار دیگر نوزادی عجول در آمبولانس هلال احمر چشم گشود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

"ابوالفضل " نوزادی که در آمبولانس هلال احمر اهرچشم به دنیا گشودبا کمک سرخپوشان و نجاتگران شهدای ارسباران جمعیت هلال احمرشهرستان اهر بار دیگر نوزادی عجول در آمبولانس هلال احمر چشم گشود
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،مادر باردار29  ساله از اهالی روستای افیل در 35 کیلومتری شهرستان اهربا احساس درد مراتب را  به شوهرش اطلاع می دهد و از وی می خواهد تا نسبت به انتقال وی به مراکز درمانی اقدام نماید.
این گزارش می افزاید همسر وی بهمراه مادر زنش با مساعدت  یکی از همسایگان و بستگان به سوی شهر اهر حرکت می کنند.در میان راه نشان جمعیت هلال احمر و آمبولانس  پارک شده در مقابل پایگاه امداد  و نجات جاده ای ،انها را مجبور به تغییر مسیر می کند.
با یاری نجاتگران پایگاه و با نهایت دقت ،مادر به همراه فرزندش که هنوز دیده به جهان نگشوده است به آمبولانس انتقال داده می شوند . آمبولانس و اهالی اش اینبار با خبری خوش به سوی بیمارستان در حرکتند.آمبولانس مسافت 23کیلومتری تا بیمارستان را با سرعت می پیماید. بعد از طی نیمی  ازراه، درد مادر بیش تر می شود ونجاتگر آمبولانس با تماسی به بیمارستان گزارش می دهد.بالاخره آمبولانس به بیمارستان می رسد و نجاتگران پرستاران را جهت انجام اقدامات پزشکی به داخل آمبولانس هدایت می کنند که قبل از انتقال مادر باردار به بیمارستان.پس از چندی صدای گریه ای شیرین از داخل آمبولانس شنیده می شودو نوزاد عجول در داخل آمبولانس چشم به جهان می گشاید.این آمبولانس چنین صدای زیبایی و به یاد ماندنی را برای چندمین بار می شنود.پدر نوزاد نام  نوزاد را ابالفضل می گذارد.
بهزاد گوزل زاده،رضا برقی،اکبر جلیل زاده و یاسر میثمی، نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان اهر بودندکه در این عملیات لبخند و اشک شوق مادر و پدر را برای خویش  هدیه ای دانستند که در یادهایشان ماندگار خواهد شد.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است