جدیدترین اخبار و رویدادها
متن خبر
کد خبر :   1031  | تاریخ خبر : 1394/02/16  | ساعت : 13:12

برنامه های جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بمناسبت هفته هلال احمر اعلام شد


جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بمناسبت  هفته هلال احمر "18تا 24 اردیبهشت" برنامه های متنوعی در راستای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

برنامه های جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بمناسبت هفته هلال احمر اعلام شد

جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بمناسبت  هفته هلال احمر "18تا 24 اردیبهشت" برنامه های متنوعی در راستای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته است.

دکتر عزیز نوری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  در گفتگو با خبرنگاران  با گرامیداشت فرارسیدن هفته هلال احمر گفت: امسال نیز جمعیت هلال احمر استان برنامه های مختلفی برای گرامیداشت این هفته  و بمنظور ارتقا سطح آگاهی های عمومی از مخاطرات و حوادث با کمک سایر دستگاههای دخیل در امر امدادرسان در نظر گرفته که در طول این هفته برگزار خواهد شد.

وی شرکت در نماز جمعه و سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار وائمه جمعه و فرمانداران و برپایی چادرهای سلامت در مصلاهای استان را از برنامه های اینجمعیت در این هفته عنوان کردو افزود:خانواده بزرگ هلال احمر  همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در سراسر استان اقدام به کوهپیمایی خواهند کرد که در تبریز نیز با کمک سازمان توسعه عون بن علی شهرداری کلانشهرتبریز  مراسم بزرگ کوهپیمایی بمناسبت این روز در ارتفاعات عون بن علی تبریز با شرکت جمع کثیری از مردم تبریز و خانواده بزرگ هلال احمر برگزار خواهد شد.

دکتر نوری ادامه داد:در این هفته داوطلبان و امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر و مر کز علمی کاربردی در سطح استان و در 10 نقطه از کلانشهر تبریز اقدام به برپایی چاد ر کرده و خدمات رایگان از قبیل تست فشار و قند خون و توزیع بروشور در دستور کار خود قرار خواهند داد.

مدیر عامل استان خاطر نشان کرد:ویزیت رایگان بیماران و تخفیفات ویژه خدمات عمومی و تخصصی و توانبخشی و اعزام کاروانهای سلامت و جهادی و پزشکان در قالب تیمهای BHCUبه مناطق محروم و پشتیبانی درمانی و امدادی مسابقات اسب دوانی عشایر در کلیبرو برگزاری مانورهای امدادی و تقدیر از فعالان عرصه امداد ونجات و طرح نوروزی  و دیدار با خانواده معظم شهدا ی امدادگر از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در طول هفته هلال احمر خواهد بود.

مدیر عامل استان  تصریح کرد: مدیران و کارشناسان و مربیان هلال احمر در طول هفته هلال احمر با هماهنگی صداو سیمای استان  در برنامه های صداو سیما حضوریافته ونسبت به  ارائه مطالب آموزشی امدادی از کانال صداو سیما اقدام خواهند نمود.

دکتر عزیز نوری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در پایان از راه اندازی دبیر خانه منادیان سلامت در حوزه تروماو تصادفات جراحات جاده ای در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است