کد خبر :   2957  | تاریخ خبر : 1397/01/26  | ساعت : 21:14
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه؛

تلاش جوانان جمعیت هلال احمر برای کاهش آلام بشری


ظفر محمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه در آیین افتتاحیه همایش کشوری ارتقاء سواد سلامت اجتماعی با اشاره به حضور موثر جوانان جمعیت هلال احمر در حوزه های اجتماعی گفت: فعالیت اعضای جوانان در این زمینه می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر و کاربردی باشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛محمدی با اشاره به اینکه اعتیاد به عنوان یکی از مشکلات اساسی جامعه محسوب می شود، افزود: این همایش در راستای برنامه های اجتماعی کشور در الویت قرار گرفته و امیدواریم با تلاش جوانان هلال احمر شاهد کاهش بخشی از دردها و آلام بشری باشیم.  
وی خاطرنشان کرد: جوانان فرهیخته هلال احمر با افزایش پایگاه های آموزشی در زمینه ارتقاء سواد سلامت اجتماعی و تداوم اجرای برنامه های علمی در این زمینه، در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر خواهند بود.

امام جمعه مراغه؛
تلاش جهادی جوانان در جهت پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر

آیت الله محمدتقی پورمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه در آیین افتتاحیه همایش کشوری ارتقاء سواد سلامت اجتماعی در مراغه گفت: حضور اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان فعالین اجتماعی در پیشرفت مسائل روزمره اجتماعی بسیار موثر و مفید خواهد بود.
وی با اشاره به بعثت رسول اکرم (ص) افزود: شما جوانان در عصر ظهور حجت حضرت مهدی (عج) با همراهی ولایت فقیه باید در جهت پیشرفت و پیشبرد اهداف ایران اسلامی جهاد و تلاش کنید