کد خبر :   2869  | تاریخ خبر : 1396/10/16  | ساعت : 11:50
در اهر صورت گرفت؛

بازدید سرزده نماینده اهر وهریس در خانه ملت از هلال احمر اهر و عضویت در داوطلبان


نماینده مردم اهرو هریس در خانه ملت صبح امروز از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر اهر بازدید و بعضویت سازمان داوطلبان در آمدند .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛ بیت الله عبدالهی نماینده مردم شهرستانها ی اهرو هریس در مجلس شورای اسلامی صبح امروز پنجشنبه 14 دی بصورت سرزده از قسمت اداری و فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر اهر بازدید بعمل آورد .

وی در این بازدید با تقدیر از فعالیت های هلال احمر گفت :هلال احمر بعنوان یک نهاد خدمت رسان، در تمامی بلایا و اتفاقات مانند سیل، زلزله وغیره یار و یاور مردم آسیب دیده بوده و خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد. 
عبدالهی افزود : جمعیت هلال احمر شهرستان اهر نیز در تصادفات جاده ای با داشتن سه پایگاه امداد جاده ای بسیار خوب عمل می کند و نقش بسزایی در امداد رسانی به حادثه دیدگان داشته و همیشه در خدمت مردم شهرستان اهر می باشد .

نماینده مردم اهر و هریس در خانه ملت در این بازدید با اشاره به نیاز مردم و کمبود خدمات درمانی در اهر ، خواستار ایجاد بخش درمان جمعیت هلال احمر در شهرستان اهر شدند.

✅عضویت نماینده اهر و هریس در داوطلبان 

بیت الله عبدالهی در پایان این بازدید با حضور در جمع کارکنان و نجاتگران و جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اهر با پر کردن فرم داوطلبی و پوشیدن نمادین لباس هلال احمر بعضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمدند .