کد خبر :   2864  | تاریخ خبر : 1396/10/02  | ساعت : 10:14

تجلیل نماینده مردم اورامانات در خانه ملت از خدمات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به زلزله زدگان کرمانشاه


نماینده مردم اورامانات در خانه ملت با صدور پیامی از خدمات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از خدمات نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی به زلزله زدگان استان کرمانشاه تجلیل بعمل آورد .

دربخشی از این پیام آمده است؛ دیده بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولین متعهدی دوخته شده است  که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت درصدد پیگیری مجدانه امور و پاسخگویی به درخواست های مطرح شده می باشد . اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشبرد و پیشرفت و ارتقا اهداف و آمال میهن عزیزمان ایران اسلامی بسی شایسته تقدیر است .
بنابراین بدینوسیله از نهایت حسن انجام وظیفه و انسان دوستانه جنابعالی و کلیه همکاران گرامیتان در درمان و نجات و امدادرسانی به مردم شریف شهرهای زلزله زده و صدمه دیده استان کرمانشاه بویژه  حوزه انتخابیه اینجانب تقدیر و تشکر بعمل می آید و از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت ،تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در دستیابی به اهداف عالیه ،ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پر افتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.
امید است با انجام دادن جهادی کارها و مضاعف نمودن تلاشها و کوشش ها جهت بازسازی سریع و کمک به مردم محروم تا پایان رفع کامل نیازها در کنار آنان بمانید ان شاالله .
گفتنی است؛ در زلزله کرمانشاه ،جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی مسئولیت ستاد امدادرسانی بخش ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه را بر عهده داشت.